Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koniec kariery Relicha w Nowogrodźcu?
~Cały Relich niezalogowany
9 kwietnia 2014r. o 14:38
Nie wiem czy pamiętacie Państwo jak przed siedmiu laty Relich w zamian za poparcie kandydata Sochy w drugiej turze obiecał mu Urząd Sekretarza Gminy i tak chłopa wydymał że nic mu nie dał a obstawił się ludźmi Romana .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lechu niezalogowany
9 kwietnia 2014r. o 20:54
Pamiętam i tego mu nie zapomnę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ania niezalogowany
10 kwietnia 2014r. o 0:27
~Cały Relich napisał(a): Nie wiem czy pamiętacie Państwo jak przed siedmiu laty Relich w zamian za poparcie kandydata Sochy w drugiej turze obiecał mu Urząd Sekretarza Gminy i tak chłopa wydymał że nic mu nie dał a obstawił się ludźmi Romana .


Okropny i brzydki facet.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~roland niezalogowany
10 kwietnia 2014r. o 9:24
widze ze na tapecie sa wciaz dwie te same gminy Nowogrodziec i Gromadka o czyms to musi swiadczyc, czy nie warto przyjrzec sie sprawa blizej.a ryba psuje sie od glowy :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wyborca niezalogowany
11 kwietnia 2014r. o 9:26
Panie Marczewski kandyduj Pan a wygrasz Relich jest skończony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
11 kwietnia 2014r. o 10:15
emem napisał(a): 1 kwietnia nie jest.


Nie wiem w jakiej "kulturze" zostałeś wychowany krakowszczaninie, ale nie kojarz pierwszego kwietnia tylko i wyłącznie z prima aprilis.
Jak mówi powiedzenie "dobry żart tynfa wart".
Dotyczy to również primaaprilisowego 1 kwietnia.
Żartujemy rano, ewentualnie do południa.
Popołudniowe żarty są w złym guście ;)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BRUTUS/ niezalogowany
11 kwietnia 2014r. o 13:28
Ja też mogę startować na burmistrza Nowogrodżca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
11 kwietnia 2014r. o 13:34
~kajtek napisał(a): Popołudniowe żarty są w złym guście ;)


jezeli masz z tym problem... to Twoj problem, anonimie :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.