Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koniec kariery Relicha w Nowogrodźcu?
~ niezalogowany
11 kwietnia 2014r. o 15:42
~BRUTUS/ napisał(a): Ja też mogę startować na burmistrza Nowogrodżca.

Brutusie ty nawet powinieneś. Trzeba zrobić wszystko aby ekipa poprzedników nie wygrała łacznie z byłym sekretarzem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 kwietnia 2014r. o 22:01
A co masz do byłego sekretarza uważam że był lepszy od obecnego .Bo na temat Relicha to szkoda słów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 kwietnia 2014r. o 22:51
~ napisał(a): A co masz do byłego sekretarza uważam że był lepszy od obecnego .Bo na temat Relicha to szkoda słów.


Pamiętam raty za kociołki, pamietam przyznaane premie przychodni........

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xda niezalogowany
12 kwietnia 2014r. o 15:39
Wole Relicha Jak jakiegoś prezesa Kaolinu nie dorobił się na prezesowaniu , patrze na Nowogrodziec i gminę cały czas coś się dzieje i się robi mało poblokowanych dróg przez roboty czy odgrodzonych balustradami rozpoczętrych budów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 kwietnia 2014r. o 15:43
~mieszkaniec napisał(a): Myślę, ze Pan redaktor żartuje z mieszkańcow gminy Nowogrodziec chcac startować na burmistrza(ale przyjmuję, ze dzisiaj jest taki dzien i to rozumię). Od kilku miesięcy sledze poczynania tego Pana i własciwie i nie napisał nic porywającego co mogloby mnie zaiteresować. Tematyka jedna i ta sama,a szczegolnie dotyczaca Nowogrodzca. Naoewno ja i wielu moich znajomych jeżeli Pan się odważy startować w wyborach nie zaglosuje na Pana. My sle, ze czas iść na emeryturę i tyle, Chyba, ze wreszcie zrobi Pan jakiś krok do przodu zmieniając swoje publikacje na razie są wedlug mojej oceny lakoniczne i nie zawsze rzetelne. Zyczę Panu powodzenia, Niech Pan zajrzy na ulicę Sluzowa, a lacznik z ulicą Lubańska w Boleslawcu, a ujrzy




Pan ciekawe zjawisko sterty śmieci butelek mebli itp, także w

Boleslawcu można ujrzeć kwiatki,
uważam ze podobnie jest w innych gminach.




Brawo plus dla Ciebie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 kwietnia 2014r. o 15:45
~Cały Relich napisał(a): Nie wiem czy pamiętacie Państwo jak przed siedmiu laty Relich w zamian za poparcie kandydata Sochy w drugiej turze obiecał mu Urząd Sekretarza Gminy i tak chłopa wydymał że nic mu nie dał a obstawił się ludźmi Romana .



A może Pan Socha sam odmówił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 kwietnia 2014r. o 18:29
~xda napisał(a): Wole Relicha Jak jakiegoś prezesa Kaolinu nie dorobił się na prezesowaniu , patrze na Nowogrodziec i gminę cały czas coś się dzieje i się robi mało poblokowanych dróg przez roboty czy odgrodzonych balustradami rozpoczętrych budów.


Dzieje się dzieje plać i się odczep od Gminy ciekawy jestem kiedy zostanie posprzątane śmietnisko po drugiej stronie blokowiska w Godzieszowie. To że teraz są środki to jest zasluga Szczerbienia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 kwietnia 2014r. o 21:48
a co się teraz dzieje z Sochą - miał dobry wynik wyborczy ?.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza