Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

szczeniaki

6894
#omo nieaktywny
3 kwietnia 2014r. o 18:59
Czy tak trudno upilnować "rasową" sukę? W jakim celu wyprodukowane zostały kundelki - żeby dzieci miały żywą zabawkę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11306
#czeczen nieaktywny
4 kwietnia 2014r. o 10:01
ciebie ciężko upilnować wszędzie swoje 3 grosze musisz wsadzić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
4 kwietnia 2014r. o 11:15
Szczeniaki są przepiękne i mam nadzieję ,że znajdziesz im odpowiedzialnych opiekunów .
Muszę niestety przyznać rację Omo . Jeśli chcecie ,żeby suczka się szczeniła ,to najpierw trzeba poszukać potencjalnych nabywców ( opiekunów) a jeśli nie to trzeba pilnować .
Tylko w tym roku rozdałem cztery podrzucone szczeniaki ,ludzie zwyczajnie przyjeżdżają i "wysadzają " szczeniaka z auta ,po czym odjeżdżają korzystając z tego ze jest to miejsce oddalone od innych zabudowań i nikt ich nie widzi . O kotach nie wspomnę :/ kilka przygarnąłem w swoim życiu . Psiaka którego nie dało się nikomu oddać mam też :) Więc proszę nie uszczęśliwiajcie ludzi w ten sposób.
Te pieski naprawdę są cudne i wierzę ,że znajdą się na nie chętni.


Dopisane 04.04.2014r. o godz. 11:15:

To apel do ogółu , nie tylko do Jolki :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
4 kwietnia 2014r. o 17:24
omo napisał(a): Czy tak trudno upilnować "rasową" sukę? W jakim celu wyprodukowane zostały kundelki - żeby dzieci miały żywą zabawkę?
Nie zawsze da się upilnować pies czasami lubi sobie uciec i problem załatwiony ;)

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6894
#omo nieaktywny
4 kwietnia 2014r. o 18:48
Sorry, mam psy od ponad 20 lat - ani razu żaden nie uciekł. O ile w trakcie spacerów potrafiły się oddalić na kilkadziesiąt metrów, na każdy gwizd lub zawołanie wracały. Kwestia nauki? Wychowania?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
4 kwietnia 2014r. o 19:35
omo napisał(a): Sorry, mam psy od ponad 20 lat - ani razu żaden nie uciekł. O ile w trakcie spacerów potrafiły się oddalić na kilkadziesiąt metrów, na każdy gwizd lub zawołanie wracały. Kwestia nauki? Wychowania?
Może i u ciebie tak jest ale nie zawsze tak jest poprostu pies czasami czuje że nie ma obok siebie drugiego to chce sobie uciec co poradzisz ?? to że ktoś chce odać w dobre ręce nie znaczy że jest złym człowiekiem

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10596
#zwierzolub nieaktywny
5 kwietnia 2014r. o 8:10
Szkoda, że u nas jeszcze w ogromnej liczbie przypadków, bierze się do domu pieska, bo mały, bo ładny i słodki, bo dziecko chce......
Rafi a ty już kiedyś wypowiadałeś się o psach o ile dobrze kojarzę, nawet dwa miałeś.... to ten sam Rafi :>

Zarabiaj pracą własnych rąk.... nie psią dupą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6894
#omo nieaktywny
5 kwietnia 2014r. o 14:55
rafi napisał(a):
omo napisał(a): Sorry, mam psy od ponad 20 lat - ani razu żaden nie uciekł. O ile w trakcie spacerów potrafiły się oddalić na kilkadziesiąt metrów, na każdy gwizd lub zawołanie wracały. Kwestia nauki? Wychowania?
Może i u ciebie tak jest ale nie zawsze tak jest poprostu pies czasami czuje że nie ma obok siebie drugiego to chce sobie uciec co poradzisz ?? to że ktoś chce odać w dobre ręce nie znaczy że jest złym człowiekiem

To człowiek jest istotą myślącą. Jeśli faktycznie pies ucieka, to najprościej wykastrować/wysterylizować. I bez przesady, koszt ok. 250-300 zł za zabieg to nie jest cena z kosmosu. W moim przypadku to półtoramiesięczny koszt utrzymania psa. Jak się wzięło psiaka, to trzeba było liczyć się z kosztami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza