Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

szczeniaki

12077
#JolkaKK nieaktywny
5 kwietnia 2014r. o 17:35
psy należy pilnować nie zależnie czy są rasowe czy kundelki, czy są to suczki czy pieski, ale czasem potrafią zaskoczyć swą zaradnością i pomysłowością. Dziękuję za kompetentne wypowiedzi właścicieli naszych czworonożnych przyjaciół, zapewne wezmę je sobie do serca. Szczeniaki są już zarezerwowane, więc już niedługo pójdą do nowych właścicieli. Ogłoszenie jest nie aktualne. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11306
#czeczen nieaktywny
5 kwietnia 2014r. o 17:44
szkoda ;( biedny omo nie będzie miał o czym filozofować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10596
#zwierzolub nieaktywny
5 kwietnia 2014r. o 20:07
czeczen napisał(a): szkoda ;( biedny omo nie będzie miał o czym filozofować


Jakie szkoda, dobrze, że maluchy mają domy. A właścicielkę mam nadzieję, że suczka nie zaskoczy już zaradnością i pomysłowością :> i na serio weźmie sobie to do serca. A i najważniejsze... będzie w stałym kontakcie z domami szczeniaków i będzie pewna , że jak wyrosną nie wylądują na ulicy.

Zarabiaj pracą własnych rąk.... nie psią dupą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6894
#omo nieaktywny
6 kwietnia 2014r. o 8:33
Ja również się cisze, ze będą miały domy - oby dobre. I mam nadzieję, ze za 3-4 miesiące nie będzie ogłoszęń o półmaltankach - znowu.. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza