Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie było tłumów na transmisji kanonizacji
~ niezalogowany
28 kwietnia 2014r. o 20:46
~Mr. T napisał(a): ... takich dziennikarzów życzę życzę bolec.info


Spróbuj to napisać po polsku matołku. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 kwietnia 2014r. o 21:50
A Wy poprawcie nagłówek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ewa niezalogowany
28 kwietnia 2014r. o 22:10
Myślę,że przyszło by wiele osób gdyby była informacja,że będą księża i razem z nimi będziemy w pełni uczestniczyć w tym pięknym wydarzeniu.Tak jak było po śmierci Jana Pawła II pod krzyżem,byli księża ,modlitwy i pieśni - byli też wierni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 kwietnia 2014r. o 0:07
~Ewa napisał(a): Myślę,że przyszło by wiele osób gdyby była informacja,że będą księża i razem z nimi będziemy w pełni uczestniczyć w tym pięknym wydarzeniu.Tak jak było po śmierci Jana Pawła II pod krzyżem,byli księża ,modlitwy i pieśni - byli też wierni.


Wtedy to już na pewno byłoby zupełnie pusto. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~też tylda niezalogowany
29 kwietnia 2014r. o 11:27
Tak się dzieje tylko tam gdzie władza samorządowa, nie licząc za wszelką cenę chce przypodobać się władzom kościelnym i zapomina, że przecież każdy ma telewizor we własnym domu i nie trzeba spędzać jak stado owiec ludzi do oglądania transmisji w Rynku ( te czasy minęły już ,mam nadzieję, bezpowrotnie). W duszy władzy miejskiej odezwał się duch - homo sovieticus.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Polak - Bolesławianin niezalogowany
29 kwietnia 2014r. o 12:11
~też tylda napisał(a): Tak się dzieje tylko tam gdzie władza samorządowa, nie licząc za wszelką cenę chce przypodobać się władzom kościelnym i zapomina, że przecież każdy ma telewizor we własnym domu i nie trzeba spędzać jak stado owiec ludzi do oglądania transmisji w Rynku ( te czasy minęły już ,mam nadzieję, bezpowrotnie). W duszy władzy miejskiej odezwał się duch - homo sovieticus.

Zamknij się w domu i nigdzie nie wychodź. Oglądaj "Modę na sukces" i pisz złośliwe komentarze w sieci. Z pewnością Cię to uszczęśliwi. I dlaczego homo sovieticus a nie homo polakus. Przecież to Polaka kanonizowano a nie Rosjanina. Może warto było wspólnie przeżyć tak doniosłe wydarzenie? Widać jesteś jednym z tych co to wstydzi się być Polakiem. Smutne...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 kwietnia 2014r. o 12:34
Ja jestem Polakiem i nie wstydzę się tego; wstydzę się natomiast obłudy jaka panuje w tym chorym kraju. Wielce doniosłe wydarzenie - kanonizowanie (...)Typowo polsko-katolickie podejście - co pasuje to eksponować, co nie to chowamy i udajemy, że tego nie ma
<

Zmoderowano 29.04.2014 godz.13:26 - powód: topposting oraz ubliżanie osobie nieżyjącego papieża (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 kwietnia 2014r. o 13:48
~ napisał(a):
Ja jestem Polakiem i nie wstydzę się tego; wstydzę się natomiast obłudy jaka panuje w tym chorym kraju. Wielce doniosłe wydarzenie - kanonizowanie (...)Typowo polsko-katolickie podejście - co pasuje to eksponować, co nie to chowamy i udajemy, że tego nie ma

"W tym chorym kraju"??
Zobacz jak Niemcy wybielają swoją historię, zobacz co robią inni nasi sąsiedzi. A dopiero potem krytykuj. Tak właśnie dba się o interesy narodu. Pieje się o jego chlubnych kartach a ciemne sprawki chowa w głębokich piwnicach, naturalna kolej rzeczy. A skoro Tobie zależy na tym by pluć we własne gniazdo to może zastanów się najpierw kim na prawdę jesteś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMAMrowka zaprasza