Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dym spod kół, czyli Motorshow 2014
10897
#Anonim10897 nieaktywny
11 maja 2014r. o 18:28
Bardzo dobra , piękna impreza.Oby więcej takich w mieście. Wszystko zorganizowano na medal !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~quadzik niezalogowany
11 maja 2014r. o 18:46
Było zaje...... Bylem tam, jechałem. Piękna sprawa. Dużo sprzętu i to wybitnie pięknego. Zapach palonego kapcia... Szacuneczek za organizację dla wszystkich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 maja 2014r. o 18:54
~quadzik napisał(a): Było zaje...... Bylem tam, jechałem. Piękna sprawa. Dużo sprzętu i to wybitnie pięknego. Zapach palonego kapcia... Szacuneczek za organizację dla wszystkich.

chcesz to dam ci powąchać mojego klapka :D

bez urazy, "tak se" śmieszkuje :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~quadzik niezalogowany
11 maja 2014r. o 19:09
~ napisał(a):
~quadzik napisał(a): Było zaje...... Bylem tam, jechałem. Piękna sprawa. Dużo sprzętu i to wybitnie pięknego. Zapach palonego kapcia... Szacuneczek za organizację dla wszystkich.

chcesz to dam ci powąchać mojego klapka :D

bez urazy, "tak se" śmieszkuje :>

Trochę się podniecilem hihi luzik
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krzysiek niezalogowany
11 maja 2014r. o 19:11
szkoda tylko że bolec.info zapomniało dodać najważniejszą sprawę, mianowicie to, że to Przemek Kotowicz zorganizował te gwiazdy i to dzięki niemu odbyła się ta impreza. Pomógł bardzo 2xtak, zrobił im świetną reklamę. Szacunek pełny dla Przemka. Na imprezie dwoił się i troił żeby wszystko było ok. I piszę to świadomie, bo wiem ile serca i czasu w to włożył.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~CDI niezalogowany
11 maja 2014r. o 20:40
Widać że było super ale w tych godzinach to połowa miasta była w pracy a chętnie by przyszła...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonim niezalogowany
11 maja 2014r. o 22:06
~też tylda napisał(a): Za jazdę bez kasków na głowach wielu powinno zostać ukaranych. Policji jednak tam nie było, to dlatego gówniarzeria na motocyklach na co dzień olewa prawo drogowe .



o przepraszam całą trasę prowadziła później policja, którą jechali wszyscy motocykliści i można było jechać bez kasku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 maja 2014r. o 22:27
Z tego co wiem albo czytać mnie nauczono Policja bezwzględnie powinna zatrzymywać motocyklistów bez kasku... sam papież z lordem Vaderem mógłby ich eskortować a kaski powinni mieć wszyscy !!!! Jeśli tak nie było trzeba zgłosić to przełożonym (wojewódzki komendziu) KPP w bolesławcu jeśli nasi strażnicy nie wyłapywali .....

Zmoderowano 12.05.2014 godz.7:50 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.