Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dym spod kół, czyli Motorshow 2014
~uczestnik :) niezalogowany
11 maja 2014r. o 23:45
~Krzysiek napisał(a): szkoda tylko że bolec.info zapomniało dodać najważniejszą sprawę, mianowicie to, że to Przemek Kotowicz zorganizował te gwiazdy i to dzięki niemu odbyła się ta impreza. Pomógł bardzo 2xtak, zrobił im świetną reklamę. Szacunek pełny dla Przemka. Na imprezie dwoił się i troił żeby wszystko było ok. I piszę to świadomie, bo wiem ile serca i czasu w to włożył.


No nie, nie wierzę. Z tego co wiem, a jestem dość dobrze zorientowany, marzeniem córki właściciela 2xTAK było zorganizowanie imprezy motocyklowej w Bolesławcu. Otwarcie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy 2xTAK był doskonałym momentem na zorganizowanie motoryzacyjnej imprezy na europejskim poziomie. Pan Mirosław Brzęczek właściciel 2xTAK podjął wyzwanie i postanowił zorganizować taki event w Bolesławcu. Nie chcę tu nikomu umniejszać zasług, jednak ukłony należą się WSZYSTKIM, którzy włożyli serca i czas w organizację tej imprezy, a nie była to jedna, ani nawet dwie czy trzy osoby. Zaangażować musiał się cały sztab ludzi i wielu sponsorów, bez których również ta impreza by się nie odbyła.

Impreza była super i oby więcej było takich imprez!
Organizatorzy zapewniają, że kolejna edycja już za rok :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krysa niezalogowany
12 maja 2014r. o 0:33
Marczo z Córeczką ;) NICE ![img=1399847600_ktvgpf1.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
12 maja 2014r. o 7:44
No fajnie, fajnie...tylko po co tyle hałasu? Ja wszystko rozumiem, serio. Miłosc do motocyki, do warkotu silników, chęc pokazania sie, ale jak ta cała banda przelewała sie przez miasto huk był straszny. Wiem, że pewnego poziomu hałasu uniknąc się nie da , ale po go podkęcac?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
12 maja 2014r. o 11:21
emem napisał(a):
~Anonim napisał(a): nagranie fatalne kręcone chyba telefonem se k800i nic nic nie darady zrozumieć


Typowy anonimowy polski hejterek, sam nic nie zrobi, ale ponarzekac potrafi. Wez sie do roboty leniu!!


Emem nie tak do końca ;)
Nie raz już forumowicze zwracali uwage na to,ze jakość nagrań podczas wywiadów pozostawia wiele do życzenia i nierzadko wywiady są prowadzone blisko hałasu ,gdzie wielu rzeczy nie słychać.

Po drugie jak sie wpada na chwile to ciężko cos napisać na temat całej imprezy.
Czy to w opisie ,czy w fotorelacji została pominięta najwieksza gwiazda Motor Show ,czyli Stunter 13.
Jak ktoś by ktoś swą wiedzę na temat imprezy opierał na podstawie relacji i fot to doszedł by do wniosku ,że Stuntera zwyczajnie nie było.

I to nie jest pisanie dla samego hejtowania ,tylko smutna rzeczywistość.

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
12 maja 2014r. o 11:59
Hemi, dzieki za komentarz Z UZASADNIENIEM. Komentarz, ktory ma sens i moze pomoc nam w przyszlosci przygotowac jeszcze lepszy material!

Pozdr,
emem

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~młoda niezalogowany
12 maja 2014r. o 14:41
Poniżej również komentarz jednego z organizatorów:

https://www.facebook.com/events/488191514614511/500053920094937/?notif_t=plan_mall_activity
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Moto show niezalogowany
12 maja 2014r. o 16:08
A co się stało z "BOLCAMI", że ich nie było ??? Czyżby skończył się czas świetności klubu motocyklowego. Na takiej imprezie brak BOLCÓW to wstyd. Promotorzy ruchu motocyklowego w mieście, gdzie jesteście?. Czegoś tu nie rozumiem. Chyba, że klubu już nie ma !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ciekawy niezalogowany
12 maja 2014r. o 18:23
~Moto show napisał(a): A co się stało z "BOLCAMI", że ich nie było ??? Czyżby skończył się czas świetności klubu motocyklowego. Na takiej imprezie brak BOLCÓW to wstyd. Promotorzy ruchu motocyklowego w mieście, gdzie jesteście?. Czegoś tu nie rozumiem. Chyba, że klubu już nie ma !

Może się wstydzili. Albo żal im tyłki itd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza