Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Terrorysta w Mechaniku!
~S niezalogowany
16 maja 2014r. o 11:43
Ja nie wiem o co chodzi! Zastanawiam się wciąż czy to prawda czy tylko ćwiczenia. Na bank nie jestem sam! Informacja nie wskazuje, że to ćwiczenia a wręcz przeciwnie. Brzmi to przerażająco. Współczuję rodzicom którzy otrzymają dokładnie taką informację!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zarejestrowany Rafi niezalogowany
16 maja 2014r. o 11:44
to jak cwicza to nei pisza rzetelnie a nie sieja panike... a jak faktycznie cos sie zlego dzieje to niech ten ktos kazimier.za puknie w leb moze zmardzeje. a i jakiegos prominenta kolalnego jak postrzeli w kolana tez bedzie git niech sie boja!! narod jest neizadowolony! amen
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nn niezalogowany
16 maja 2014r. o 11:45
Niech sobie cwicza, tylko po co takie nagłówki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~S niezalogowany
16 maja 2014r. o 11:49
Pewnie do szkoły i do redakcji zaczeli dzwonić rodzice. Masakra po prostu masakra. Jutro mają swietować 10 lecie ? Zażenowała mnie ta sytuacja. Chyba naprawdę wpadnę tam z moją bronią. Zartów im się zachciało! Żenada!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 maja 2014r. o 11:50
a później karetek brakuje, bo jakieś chore ćwiczenia za które płacą podatnicy, brawo za pomysł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sekrret serwis niezalogowany
16 maja 2014r. o 11:51
co by czuli reaktorzy jak by dostali info że na bolecparty jest TERORYSTA Z DŁUGĄ BRONIĄ
Idiotyzm kosztowny .kto za to zapłaci ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Intel niezalogowany
16 maja 2014r. o 11:53
Macie mnie :-]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ona niezalogowany
16 maja 2014r. o 11:56
Jeśli to miał być żart to chyba najgłupszy jaki w życiu przeczytałam !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie