Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Terrorysta w Mechaniku!
~S niezalogowany
16 maja 2014r. o 11:57
Ktoś powinien za to beknąć ! Żyjemy w takich czasach, że wszystko jest możliwe. Prima aprilis był dawno i od teraz po prostu nie będę brał na poważnie wiadomości bolec.info! Z okzji 10 urodzin należy zamknąc redakcję :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
16 maja 2014r. o 11:59
chore ćwieczenia?!! ciesz się że organizują takie coś bo gdyby naprawdę coś się stało to byś pierdział w stołek ze strachu, jak wyobrażasz sobie taką akcję bez szkoleń i ćwiczeń!! a karetka może podstawiona była specjalnie do tego celu, pomyślałeś / aś ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sekret serwis niezalogowany
16 maja 2014r. o 12:05
~ja napisał(a): chore ćwieczenia?!! ciesz się że organizują takie coś bo gdyby naprawdę coś się stało to byś pierdział w stołek ze strachu, jak wyobrażasz sobie taką akcję bez szkoleń i ćwiczeń!! a karetka może podstawiona była specjalnie do tego celu, pomyślałeś / aś ?

TO JEST CHORE !
Gdybyś brał udział w prawdziwej akcji to byś wiedział ze najpierw HAOS !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 maja 2014r. o 12:17
~ja napisał(a): chore ćwieczenia?!! ciesz się że organizują takie coś bo gdyby naprawdę coś się stało to byś pierdział w stołek ze strachu, jak wyobrażasz sobie taką akcję bez szkoleń i ćwiczeń!! a karetka może podstawiona była specjalnie do tego celu, pomyślałeś / aś ?


i naiwny człowieku myślisz ,że terroryści wejdą do szkoły właśnie w Bolesławcu ?

parodia systemu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zarejestrowany Rafi niezalogowany
16 maja 2014r. o 12:22
terrorysta nie ale jakiś sfrustrowany dziadek być moz. chory psychicznie tak jak to było w biurze pisu w łodzi bodajże... kto wie. idziesz ulica i słyszysz jak ludzie wyklinają patrząc na plakaty wyborcze może wśród nich komuś w głowie zroi się taki pomysl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
16 maja 2014r. o 12:40
jak wiedzą jak panika na miescie, dobre cwiczenia :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MartaE niezalogowany
16 maja 2014r. o 12:43
~S napisał(a): Pewnie do szkoły i do redakcji zaczeli dzwonić rodzice. Masakra po prostu masakra. Jutro mają swietować 10 lecie ? Zażenowała mnie ta sytuacja. Chyba naprawdę wpadnę tam z moją bronią. Zartów im się zachciało! Żenada!


Dajcie spokój. Normalne ćwiczenia. Uczniowie i rodzice na pewno byli o nich wcześniej uprzedzeni. Przechodziłam obok Mechanika i miałam okazję je widzieć. Nikt nie wyglądał na zestresowanego. Od razu było widać, że to tylko ćwiczenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 maja 2014r. o 12:58
widziałem wszystko, normalnie parodia, a największa rolę we wszystkim odegrali żołnierze i strażacy ci, co stali obok
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.