Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Plackarnia

~k niezalogowany
16 maja 2014r. o 11:50
Czy wie ktoś może gdzie znajduje się ta plackarnia, która jest reklamowana na banerze na bolec.info oraz jakie ma menu? Bo jak się klika w baner to włącza się strona Italian Pizza i nic o plackarni nie jest tam napisane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 maja 2014r. o 15:19
heh...czym różni się owa ''plackarnia'' od Italian?...
czytając opinie o Italian dochodzę do wniosku że niczym...

jaka różnica kto wyprodukuje ten ''placek'' w przypadku Italian zwanym szumnie ''pizzą'' ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12098
#kasiaczlk1 nieaktywny
16 maja 2014r. o 15:51
chyba wiem o co ci chodzi ~k plackarnia jest obok biedronki na ul.jana pawła :)

falco a roznica jest taka ze italiano serwuje pizze a plackarnia,np.placki po wegiersku,wlosku itd :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 maja 2014r. o 15:53
powiedzmy że ja ...zrozumiałem... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12098
#kasiaczlk1 nieaktywny
16 maja 2014r. o 15:57
superaśnie :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
16 maja 2014r. o 16:04
:D Lubię placki ziemniaczane , własnej "roboty"... Mogę zjeść nieograniczoną ilość :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 maja 2014r. o 17:28
virgo napisał(a): :D Lubię placki ziemniaczane , własnej "roboty"... Mogę zjeść nieograniczoną ilość :P



Ja też uwielbiam ,ale jem z częstotliwością raz do roku bo smażone mi szkodzi ,a tak nawiasem mówiąc musisz mieć żelazne zdrowie skoro nieograniczoną ilość możesz zjeść, tak prawdę mówiąc to każdy "może",bo kto komu zabroni ,tylko potem te skutki :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
16 maja 2014r. o 17:32
~ napisał(a): (...)a tak nawiasem mówiąc musisz mieć żelazne zdrowie skoro nieograniczoną ilość możesz zjeść, tak prawdę mówiąc to każdy "może",bo kto komu zabroni ,tylko potem te skutki :|


Moje "żelazne" zdrowie troszkę "podrdzewiało" :D Ale placki jem i zjem. By watroba nie krzyczała s.o.s. na koniec jedzenia biore stołowa łyzkę mielonego kminku ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.