Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Niemieckie biura podróży.

~wczasowicz niezalogowany
20 maja 2014r. o 14:34
Hej, czy opłaca się poszukac oferty wczasowej w biurze niemieckim?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 maja 2014r. o 23:05
warto , bylismy ostatnio na majorce z atlantydy na lokietka i jak babka pokazala nam roznice w cenie z wylotem z katowic, to roznica siegala ok 1,5 tys za rodzine.nie wiem czy wszystkie kierunki sa tansze,ale sprawdz:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wczasowicz niezalogowany
21 maja 2014r. o 13:51
jak z antlandyty na łokietka w bolesławcu to rozumiem, ze wszelkie formalności u niej i płaci się tez u niej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kamil niezalogowany
21 maja 2014r. o 16:45
W Gorlitz masz biuro podróży neckermann i obsługe w jezyku Polskim. Ceny nizsze a na miejscu wypoczynku lepsza obsługa ponieważ Polaków traktuja z reguły jako klientów gorszej kategorii. Polecam też booking.com organizacja samemu jest najtańsza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PTR niezalogowany
21 maja 2014r. o 17:31
Jestes Polakiem czy niemcem? jak chcesz dac zaobic szwabom to wypier.... do nich. Polska takich ludzi jak ty nie potrzebuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 maja 2014r. o 18:44
nie wiem skad u ciebie takie oburzenie wolny rynek to można kupowac gdzie sie chce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5653
#poldek nieaktywny
21 maja 2014r. o 20:12
Jestem Polakiem i nie rozumiem jak polskie biura oferują gorsze usługi od niemieckich za większe pieniądze wygląda na to że po prostu nas okradają bo okrada się najlepiej biedniejszych mam racje ?? ?? .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 maja 2014r. o 21:26
poldek napisał(a): Jestem Polakiem i nie rozumiem jak polskie biura oferują gorsze usługi od niemieckich za większe pieniądze wygląda na to że po prostu nas okradają bo okrada się najlepiej biedniejszych mam racje ?? ?? .


a ty co taki zdziwiony?? żeby to tylko na wczasach nas okradali, ale większość rzeczy u nas jest droższa! :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.