Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Niemieckie biura podróży.

5653
#poldek nieaktywny
21 maja 2014r. o 21:49
~ napisał(a):
poldek napisał(a): Jestem Polakiem i nie rozumiem jak polskie biura oferują gorsze usługi od niemieckich za większe pieniądze wygląda na to że po prostu nas okradają bo okrada się najlepiej biedniejszych mam racje ?? ?? .


a ty co taki zdziwiony?? żeby to tylko na wczasach nas okradali, ale większość rzeczy u nas jest droższa! :/
Ja to wszysko wiem ale napisałem to w odniesieniu do wypowiedzi PTR który próbuje nas obrazić że kupując w niemczech nie jesteśmy polakami a my myślimy po prostu ekonomią i ile mniej wydamy z i tak skromnych zarobków a ty PTR nie bądz taki kozak .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PTR niezalogowany
21 maja 2014r. o 23:03
to zrob cos zeby Cie nie okradali w Polsce. Nie o taka Polske nasi dziadkowie walczyli. Mozesz to zrobic juz w tą niedziele. Poprostu idz i oddaj swoj glos. Chyba nie musze mowic na kogo...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wyznawca allacha niezalogowany
22 maja 2014r. o 8:31
~PTR napisał(a): Jestes Polakiem czy niemcem? jak chcesz dac zaobic szwabom to wypier.... do nich. Polska takich ludzi jak ty nie potrzebuje

polska taka mende jak ty nie potrzebuje po układach , powiedz może na forum kto ci załatwiał prace sowiecka swinio ? dalej przymykajcie oczy na układy układziki znajomość to takie potem spoleczenstwo macie z miernotami i swoja ideologia ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5653
#poldek nieaktywny
22 maja 2014r. o 8:51
Wiesz już mam trochę latek i dużo głosowań i idąc na głosowanie myślalem i wierzyłem że będzie lepiej ale w tym roku pójdę do kościoła bo rzadko do tej pory chodziłem bo wiara w boga jest lepszym pomysłem na życie i nie namawia do niczego złego (choć nie wierzę klerowi).Chociaż zdarzają się normalni ludzie klerycy z powołania.A politycy są tacy jak chorągiew idą tam gdzie wiatr wieje i gdzie można się więcej nachapać i moja propozycja jest taka żebyście wszyscy zagłosowali przeciwko starym wyjadaczom uwikłanym w układy .GŁOSUJCIE NA MŁODYCH NIEWAŻNE Z JAKIEJ OPCJI POLITYCZNEJ. :] :] .(To takie moje marzenia może to nie to forum ale co tam).Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wczasowicz niezalogowany
22 maja 2014r. o 18:41
o super, z mojego niewinnego pytania wywiazała sie dyskusja polityczna...a co do kupowania w Niemieckim biurze to jak to ma być taniej to czemu nie???? Wszystkie biura podróży, te w Polsce równiez ( Neckermann, Wezyr etc ) mają obcy kapitał, wczasy sa i tak za granicą wiec i tak daję zarobić obcym - co to za róznica gdzie kupię, ważne zeby taniej...i tak kasa pójdzie dla obcych...
A co do wykupowania w Bolesławcu wczasów z biura niemieckego to chyba wolę tak, wygodniej, jak jest taka możliwość
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 maja 2014r. o 21:15
tak placilismy w euro i normalnie umowe ,warunki wszystko od reki dostalismy i nigdzie nie musielismy jezdzic. porownywalismy tez z booking.com jak raz rezerwowalismy sam hotel i ceny tez mieli nizsze

~wczasowicz napisał(a): jak z antlandyty na łokietka w bolesławcu to rozumiem, ze wszelkie formalności u niej i płaci się tez u niej?


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 maja 2014r. o 22:34
Człowiek szua tam gdzie taniej,kazdy ma prawo wyboru
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~luk niezalogowany
14 października 2016r. o 15:24
Fakt, w ostatnią zimę poleciałem do Meksyku za 320 euro. Sam przelet, ale hoteliki na miejscu tanie więc ogólnie wypad w tropiki wyszedł całkiem tanio. Morze Karaibskie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.