Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dni Miasta 2014
~ niezalogowany
21 maja 2014r. o 9:53
~nie interesuj sie napisał(a): Nic dla młodych, fajnie :)tyle młodzieży jest w mieście a na takiej imprezie żadnych atrakcji :)

może imperium jakiś event zrobi :D
bo młodzi nie potrafią się bawić tylko lać po mordzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Agata niezalogowany
21 maja 2014r. o 11:00
Nie rozumiem skąd to oburzenie młodych ludzi, dzień seniora będzie tylko 1 dzień w piątek, nikt nikogo nie zmusza do przyjścia i oglądania a w sobotę i w niedzielę możecie młodzi szaleć do woli, a tak na marginesie "Wy" też będziecie kiedyś starzy, życzę Wam wszystkiego dobrego na starość.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
21 maja 2014r. o 11:22
Kiedyś usłyszałam mądre zdanie na temat muzyki: " Nie słucham, ale nie opluwam". Staram się postępować zgodnie z tą zasadą. Jeśli nie lubię jakiegoś gatunku muzycznego czy zespołu, to nie słucham i nie idę na koncert, ale mam szacunek dla ludzi, którzy są fanami. Program Dni Miasta podoba mi się i chętnie wezmę udział w paru wydarzeniach, jeśli tylko zdrowie pozwoli. Zawsze to coś nowego i innego.
Tak sobie też pomyślałam po przeczytaniu jednego wpisu, że może dla niektórych to miasto jest grajdołem, ale dla mnie to wymarzone miejsce do życia. Marzę, żeby tu zamieszkać na stałe, a niestety jestem tu tylko tymczasowo i niewiele wskazuje na to, aby moje marzenie się spełniło. Może będę tu jeszcze rok, a może miesiąc, ale kocham je. Tak samo jak imprezy, które się tu odbywają. Pewnie tego nie zrozumiecie, bo najłatwiej jest oczerniać. To takie proste i popularne. Teraz możecie mnie zlinczować. Dziękuję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
21 maja 2014r. o 11:32
Szału nie ma ,ale mnie to i tak nie martwi ,bo i tak w pracy będę i jakoś nie mam czego żałować ;)
Za to z przyjemnością wpadnę w niedziele autka obejrzeć ,pewnie kilka perełek sie znajdzie :)

Inna kwestia,że wszelakie bałkańskie rytmy na dniach miasta ,czy ceramiki były tylko tłem do spotkania ze znajomymi i do spacerów :)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
21 maja 2014r. o 11:49
tych co dużo jeżdżą po okolicy jak hemi może zaciekawią Dni Polkwoic 2014, które są tydzień wcześniej w Centrum Piknikowym

SOBOTA, 14 czerwca

17.00 - NEONÓWKA
18.30 - POKAHONTAZ
20.30 - HONEY
22.00 - IRA

NIEDZIELA, 15 czerwca

18.30 - KABARET NOWAKI
20.00 - EWA FARNA
22.00 - KOMBII
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
21 maja 2014r. o 11:58
Dla wielu mieszkańców miasta sporą frajdą jest Festiwal Kultury Południowosłowiańskiej, choćby dla mojego faceta, bo tam się wychował. Czasem mi się wydaje, że byłą Jugosławię kocha bardziej niż mnie :) choć nie ma wspólnych korzeni z tamtymi ludźmi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
21 maja 2014r. o 16:53
A może zamiast beznadziejnego zespołu pieśni i tańca "Bolesławiec" zaprosili by Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Bolesławieckiej!!!! Oni przynajmniej potrafią tańczyć i do tego świetnie się bawić. Ostatnio widziałem ich występ w Kruszynie jak do utworu Gangnam style tańczyli krakowiaka. Byli rewelacyjni!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 maja 2014r. o 23:38
Ten Tercet Egzotyczny wystąpi w ramach pokazów Uniwersytetu Trzeciego Wieku? Rocznikowo by pasowali. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.