Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dni Miasta 2014
~mir.ko niezalogowany
21 maja 2014r. o 23:48
~xxx napisał(a): Ostatnio widziałem ich występ w Kruszynie jak do utworu Gangnam style tańczyli krakowiaka. Byli rewelacyjni!!!


szkoda ze nie harlem shake
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 maja 2014r. o 10:03
~mir.ko napisał(a): tych co dużo jeżdżą po okolicy jak hemi może zaciekawią Dni Polkwoic 2014, które są tydzień wcześniej w Centrum Piknikowym

SOBOTA, 14 czerwca

17.00 - NEONÓWKA
18.30 - POKAHONTAZ
20.30 - HONEY
22.00 - IRA

NIEDZIELA, 15 czerwca

18.30 - KABARET NOWAKI
20.00 - EWA FARNA
22.00 - KOMBII


To już u nas było. A potem szły gromy pod adresem władz miasta, po co wydawać tyle kasy. No to mamy Dni Miasta bez drogich artystów i znów źle.
A ja tam wolę by miasto dofinansowało działalność jakiejś lokalnej grupy tanecznej czy muzycznej niż wydawało grube tysiące na godzinny koncert. Wolę pooglądać uśmiechniętych sąsiadów, prezentujących swoje pasje niż zakochanego w sobie gogusia z zespołu Wilki lub podobnych mu "artystów".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majka niezalogowany
27 maja 2014r. o 22:48
W Bolesławcu działa młodziezowa rada przy Prezydencie i rada seniorow przy Prezydencie.Dzieki radzie seniorow byłam na wielu roznych imprezach przygotowanych przez dzieci i młodzież z myslą o seniorach. A co dla was niezadowolonych młokosow zrobiła wasza rada? Brawo Panie Prezydencie .Brawo Seniorzy tak trzymać -jestem z Wami i nie tylko ja .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza