Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Marketowa teraźniejszość
2161
#fobiak nieaktywny
25 maja 2014r. o 21:17
Pannazdzieckiem napisał(a): Ten sam Kolego Komunisto :) Ale z tego , co wyczytałem dzięki linkom Bolecnautów , to się powoli odcina ze ściemniania. Będą z Benka ludzie , idę o konia z rzędem :D Przyjmujesz zakład ? :)


jak mu romciu betoniarz przyzna tegoroczna nagrode za cenzure "zlote nozyczki" to moge sie zalozyc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
25 maja 2014r. o 21:20
Koledzy , Komunisto i Orwellu :) A gdzież to nasz szacowny antagonista , Złotousty Taras ? Zaczynam się martwić :|

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12245
#GeorgeOrwell nieaktywny
25 maja 2014r. o 21:31
pewnie przeniósł się do równoległej rzeczywistości w której nie ma "teorii spiskowych" i wszystko jest OK :)

„Jeśli nie dostrzegasz swojego zniewolenia, znaczy to tyle ze masz dusze niewolnika”
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
25 maja 2014r. o 22:05
GeorgeOrwell napisał(a): pewnie przeniósł się do równoległej rzeczywistości w której nie ma "teorii spiskowych" i wszystko jest OK :)

Jak zwykle farmazony gadasz :D Jest Ci On tu :D Ale zastanawiałem się dzisiaj , z braku lepszego zajęcia :D nad Ciemniakami z grupy Bilderberg , jacy to nieszczęśnicy !! Oni nie mają bladego pojęcia o Promieniu i liczbie Pi. Nie rozumieją , że władza we Wszechświecie ustalona jest przez Istotę tworzącą Wszechświat , nie przez tych strąconych na drobny fragment Wszechświata .

A powiedz mi Drogi Orwellu , przy całej Twojej Wiedzy , Inteligencji i Zdolnościom , widzisz Światełko w Tunelu ? Bo ja zaczynam tracić wiarę , pomimo JKM , te cholerne chemitrale mnie struły :|

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
25 maja 2014r. o 22:18
Pannazdzieckiem napisał(a):
A powiedz mi Drogi Orwellu , przy całej Twojej Wiedzy , Inteligencji i Zdolnościom


Lepiej sobie kup zapas lizaków, hehe mierna grupa wzajemnej adoracji :P

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12245
#GeorgeOrwell nieaktywny
25 maja 2014r. o 22:21
Pannazdzieckiem napisał(a):

A powiedz mi Drogi Orwellu , przy całej Twojej Wiedzy , Inteligencji i Zdolnościom , widzisz Światełko w Tunelu ? Bo ja zaczynam tracić wiarę , pomimo JKM , te cholerne chemitrale mnie struły :|

Dobranoc :)


Powiem szczerze że nie wiem ,czasami myślę że widać nadzieję ale z drugiej strony jak widzę to morze lemingów to tracę nadzieję.Faktem jest że ludzi którzy rozumieją cały mechanizm Matrixa w jakim żyjemy przybywa ,ale dla mnie zbyt wolno,może jestem zbyt niecierpliwy
Pozdrawiam

&#8222;Jeśli nie dostrzegasz swojego zniewolenia, znaczy to tyle ze masz dusze niewolnika&#8221;
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Groszem niezalogowany
26 maja 2014r. o 13:38
Tak czytam teorie spiskowe panny to dochodzę do wniosku ze ludzkość popełniła jeden błąd na początku a mianowicie terytolializm i przynależność do narodu pomyślcie jak by było lepiej gdyby wszyscy byli obywatelami ziemi bez podziału na narody
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
26 maja 2014r. o 20:58
Oczywiście Groszowy :) To byłoby bardzo piękne , w końcu Wszyscy pochodzimy duchem od tego samego Stwórcy , nawet Alter :D
Problem polega na tym , że bandyci od " nowoczesnej ekonomii " kłamią i okradają w majestacie prawa. Oni są ponad Narodami i ponad religiami. Uważam , że trzeba pościnać te chazarskie łby i nie ma co patrzeć na miłosierdzie.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie