Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Marketowa teraźniejszość
3066
#xoxlxa nieaktywny
27 maja 2014r. o 16:28
Czuję dziwny niepokój, związany z tym, że dziś każdy może ubrać farmazony w pseudouczone słowa i ogłosić to artykułem. Jeszcze bardziej niepokojące jest to, że ktoś to zatwierdza to do publikacji:(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 maja 2014r. o 17:07
xoxlxa napisał(a): Czuję dziwny niepokój, związany z tym, że dziś każdy może ubrać farmazony w pseudouczone słowa i ogłosić to artykułem. Jeszcze bardziej niepokojące jest to, że ktoś to zatwierdza to do publikacji:(


TO PRAWDA! ale jest to wynik koniunkcji demokracji i powszechnego dostępu do nośników informacji.

Demokracja, to rządy większości, a że mądrzy stanowią zawsze i wszędzie mniejszość, to znaczy, że rządzą głupki, a jak głupek ma dostęp do komputerka, to nawet nie znając gramatyki ani ortografii, wszystko może napisać, a jak jeszcze inny może to opublikować i zarabiać na tym, to - Witamy Panie Szymonie na bolcu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~;] niezalogowany
27 maja 2014r. o 17:15
alter napisał(a):


Mi ciebie bardziej żal, boś rzep, poszukaj sobie starego futra :D




skoro jestem rzepem, to znalazłem psi ogon - Ty nim jesteś! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 maja 2014r. o 17:17
~ napisał(a): Demokracja, to rządy większości, a że mądrzy stanowią zawsze i wszędzie mniejszość, to znaczy, że rządzą głupki


Mądry nie doszedłby do takiego wniosku, ale głupkowaty populista, tak!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
28 maja 2014r. o 8:20
Pannazdzieckiem napisał(a): Ale , że niby mamy od sowieckich i chińskich banksterów pożyczać ?


Jazonie,
miałem na myśli tych BLIŻSZYCH wschodnich ;)
Miłego :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
28 maja 2014r. o 8:51
~ napisał(a):
xoxlxa napisał(a): Czuję dziwny niepokój, związany z tym, że dziś każdy może ubrać farmazony w pseudouczone słowa i ogłosić to artykułem. Jeszcze bardziej niepokojące jest to, że ktoś to zatwierdza to do publikacji:(


TO PRAWDA! ale jest to wynik koniunkcji demokracji i powszechnego dostępu do nośników informacji.
...
Witamy Panie Szymonie na bolcu!


Doprawdy pojąć nie potrafię, dlaczego Szanowni Państwo zniechęcacie Kolegę Szymona do pisania felietonów ? Marzy Wam się powrót cenzury ? W dobie internetu nie widzę powodów do publikowania tylko u Michnika :D. Osobiście korzystam od dłuższego czasu z gościnnych łamów Bolec.info i nie uzurpuję sobie praw wyłączności , zachęcając innych. Nazwijmy to praktycznym wynikiem koniunkcji pseudodemokracji :) Również na bolcu , jak w każdej pseudodemokracji ostatnimi czasy ( rozróba na Ukrainie ) doszło go głębokiej polaryzacji społeczności . Wyłoniły się otóż dwie zantagonizowane grupy. Ma to chyba coś wspólnego ze starorzymską zasadą " Dziel i Rządź " Pierwsza grupa , grupa "A" to spokojni , kulturalni klakierzy systemu , zapatrzeni w kolorowy świat ścierwomediów. Ceniący sobie swoją prywatność i anonimowość. Przewodzi Im niewątpliwy znawca poezji , "wybitny" znawca historii , geopolityki , medycyny , filozofii i jeden Bóg raczy wiedzieć , czego tam jeszcze. Wyśmienity wręcz psychoanalityk i altruista , czego dowodem ten post :

alter napisał(a):

Masz dalej jakieś z równowagą emocjonalną. Wyzywaj, wulgaryzuj, wzywaj do używania "topora" (bierzesz przykład z banderowców?) antysemityzm jest karany, więc uważaj na swoje wypowiedzi, wszelki groźby bardzo łatwo i niezwykle szybko mogą obrucić się przeciw tobie. Więc mały człowieczku licz się ze słowami.

Teraz piejesz na rzecz JKM, "komórki" chcesz zakładać, a za chwile będziesz na niego pluł?! Taki z ciebie chory krzykacz wiejski. I jeszcze na koniec taki hipokryta pisze "dekalog górą"? żal mi cię :)


Wtórują Mu wierni towarzysze, imputując rozmówcom w sposób niezwykle kulturalny dla przykładu takie przyzwyczajenia :

~anonim napisał(a):

A tobie towarzyszu separatysto wystarczą walonki,kufajka machorka ,samogon pod słoninę z cebulą a na wieczór w barłogu pijana baba.Tfu,I wy śmierdzące kacapy, chcecie uczyć nas kultury


Cichym ... cichociemnym zwolennikiem grupy A jest Kolega Skorn , Piąta Kolumna Bolec.info na "zaprzyjaźnionych" lokalnych portalach :D

Drugą grupą , jest grupa F. Banda Fobiaka . Herszt bandy , najczęściej wyśmiewany przez " mądrych i kulturalnych" oczytany w prasie krajowej i zagranicznej , przeciwnik zakłamanej historii , sknera i pantoflarz. Wódy z kumplami się nie napije , tylko z Babą i jeszcze pranie wiesza. Zastępca herszta , to Orwell o specjalizacji socjologia , fizyka kwantowa oraz nowe modele ekonomiczne , obeznany również z filozofiami New Age, przeciwnik NWO. Stosuje wulgarne i prostackie słownictwo , zwracając się do Bolecnautek per Słoneczko. Co za bezczelnoś . Trzeci z bandy , to Srogi Luśnia alias Panna, zbrojne ramię bandy, cham i prostak, rzadko trzeźwy. Zwolennik teorii spiskowych.
Z grupą F sympatyzuje Baba z jajami , nie mylić z Grodzką :D
Oraz PanM , który w realu odważnie walczy z polityczno-biznesową koterią.

Jak więc widzicie Państwo towarzystwo mamy tutaj kolorowe , różnorakie ... naturalne rzekłbym. Nie widzę powodów , aby strofować Szymona za felieton , z którym się zgadzam. Gdybym był mądrzejszy , sam bym taki napisał.

Miłego dnia Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
28 maja 2014r. o 9:19
Pannazdzieckiem napisał(a): felieton , ... , sam bym taki napisał.


Jestem pewien, że bardziej zajmujący ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~groszem niezalogowany
28 maja 2014r. o 11:24
pana to do której grupy mnie zaliczasz :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.