Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ciągłe problemy z dialogiem - RATUNKU!

2820
#k1p nieaktywny
2 czerwca 2014r. o 9:29
Przeszłam z Dialogu do Netii. Szczerze nie polecam. Ciągłe problemy ze zgłoszeniem usterki. Dostawca rozłącza internet kilkadziesiąt, tak KILKADZIESIĄT razy dziennie! Podczas używania internetu w tradycyjny sposób jest to nie do wykrycia. Przerwy są kilkunastosekundowe, można je wychwycić podczas oglądania telewizji przez smart tv. Ciągłe komunikaty o błędzie sieci, o braku podłączonego kabla. Do tej pory na dłużej internet został rozłączony od 20 grudnia do 3 stycznia, od 24 kwietnia do 4 maja. Po zgłoszeniu 24 kwietnia, monter zjawił się 16 maja, aby usunąć usterkę!
W obydwu przypadkach internet niespodziewanie "wracał".
Jestem już po drugiej wymianie netia-spotu, co nie przynosi żadnych zmian. Podłączenie starego modemu też nie. Oczywiście reklamacja i żądanie natychmiastowego rozwiązania umowy z winy operatora jest już złożone. Czekam na odpowiedź.
Dialog w tej cenie oferował wolniejszy transfer, ale nigdy nie miałam takich przebojów jak w tej chwili!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
2 czerwca 2014r. o 11:39
k1p napisał(a): Przeszłam z Dialogu do Netii. Szczerze nie polecam. Ciągłe problemy ze zgłoszeniem usterki. Dostawca rozłącza internet kilkadziesiąt, tak KILKADZIESIĄT razy dziennie! Podczas używania internetu w tradycyjny sposób jest to nie do wykrycia. Przerwy są kilkunastosekundowe, można je wychwycić podczas oglądania telewizji przez smart tv. Ciągłe komunikaty o błędzie sieci, o braku podłączonego kabla. Do tej pory na dłużej internet został rozłączony od 20 grudnia do 3 stycznia, od 24 kwietnia do 4 maja. Po zgłoszeniu 24 kwietnia, monter zjawił się 16 maja, aby usunąć usterkę!
W obydwu przypadkach internet niespodziewanie "wracał".
Jestem już po drugiej wymianie netia-spotu, co nie przynosi żadnych zmian. Podłączenie starego modemu też nie. Oczywiście reklamacja i żądanie natychmiastowego rozwiązania umowy z winy operatora jest już złożone. Czekam na odpowiedź.
Dialog w tej cenie oferował wolniejszy transfer, ale nigdy nie miałam takich przebojów jak w tej chwili!


Mam podobny problem. Nie działa net przez router, więc siedzę na starym komputerze stacjonarnym. A na nim co chwilę rozłącza się ot tak net, a jak próbuję dać: "połącz" to wyskakuje mi, że łączy się przez jakiś Port POEWEE czy jakoś tak i nie dzieje się nic. Dopiero jak wyłączę z dwa razy komputer to znów mogę się połączyć!

Nie wiem co zrobić, chyba jakiś pozew zbiorowy by się zdał :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
2 czerwca 2014r. o 12:02
Jeśli nie rozpatrzą mojej reklamacji pozytywnie, pójdę do rzecznika praw konsumenta. Może coś pomoże.
Dlatego, jeśli ktoś ma zamiar zawrzeć umowę z Netią, niech się dobrze zastanowi. W moim przypadku na tych samych łączach przez kilka lat działała TP, a później przez sześć lat Dialog i było dobrze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anonimowy Anonim niezalogowany
2 czerwca 2014r. o 13:11
Dla wszystkich tych co do Netii chcą przejść
Netia wykupiła Dialog. I dlatego są teraz takie jazdy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
2 czerwca 2014r. o 13:16
Od kilku lat mam neta z Dialogu i chodził bez jakichkolwiek zastrzeżeń.Ostatnio zaczęły sie cyrki : rozłącza,woła o ponowną konfigurację.Po kilkakrotnych próbach zalogowania dzwonie na ich pomoc (teraz Dialog-Netia),tam gadka z maszyną ,ale przyjmuje zgłoszenie awarii.Wieczorem net chodzi (zresztą do dzisiaj) jak w umowie ( 20 Mb).Po 3 dniach telefon z zastrzeżonego numeru : technik w sprawie awarii - będą szukać usterki.Dziękuje ciężkim słowem za błyskawiczna reakcję i dokładam za kontakt z zastrzeżonego numeru.
Coś mi sie widzi ,ze ta cała Netia to jeden burdel i jak będzie sie powtarzać to co bywa teraz to zrywam umowę.
Dodam ,ze w firmie mam też tą Netię i też bywają problemy j.w. z netem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jaa niezalogowany
2 czerwca 2014r. o 15:04
A czy ktoś z Was zna kogoś, kto mógłby sprawdzić u mnie w domu, co się dzieje? Pytam, bo jeśli okaże się że to mój problem to nie wiem, czy Dialog coś mnie skasuje albo jakąś karę dowali? Może ktoś z jakiegoś sklepu komputerowego się zajmuje takimi rzeczami i chętnie sprawdzi co chodzi z netem? :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 czerwca 2014r. o 15:46
~jaa napisał(a): A czy ktoś z Was zna kogoś, kto mógłby sprawdzić u mnie w domu, co się dzieje? Pytam, bo jeśli okaże się że to mój problem to nie wiem, czy Dialog coś mnie skasuje albo jakąś karę dowali? Może ktoś z jakiegoś sklepu komputerowego się zajmuje takimi rzeczami i chętnie sprawdzi co chodzi z netem? :(

Czy jest połączenie, czy nie ma, to i tak trzeba zapłacić abonament. Niby za co mają naliczać karę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 czerwca 2014r. o 18:20
~jaa napisał(a): A czy ktoś z Was zna kogoś, kto mógłby sprawdzić u mnie w domu, co się dzieje? Pytam, bo jeśli okaże się że to mój problem to nie wiem, czy Dialog coś mnie skasuje albo jakąś karę dowali? Może ktoś z jakiegoś sklepu komputerowego się zajmuje takimi rzeczami i chętnie sprawdzi co chodzi z netem? :(

Zadzwoń do tego gościa
http://www.zumi.pl/2157763,FIX_PC_Poniedzialek_Przemyslaw,Tomaszow_Boleslawiecki,firma.html
u mnie był posprawdzał wszystko nawet wyporzyzcył ruter, może pomoze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza