Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Tajemnica korespondencji

~ZDENERWOWANY niezalogowany
10 czerwca 2014r. o 10:10
czy kwiaciarnie w Bolesławcu,ktore swiadcza uslugi wysylki kwiatow i zyczen, obowiazuje tajemnica kto komu co wysyla i co pisze na bileciku? jesli tak,to prosze wlascicielki tych kwiaciarn, o pouczenie o tym swego personelu i stosowanie sie do przepisow o tajemnicy korespondencji.taki przypadek mial bowiem miejsce i nalezalo by to napietnowac.ja juz nigdy z oferty tej kwiaciarni nie skorzystam !! .

Zmoderowano 10.06.2014 godz.21:07 - powód: caps lock (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kwiat paproci niezalogowany
10 czerwca 2014r. o 16:27
To nie jest żadna korespondencja tajna.Tylko ten co wrecza kwiaty czyta zyczenia,zeby dostać napiwek i tak jest na całym swiecie.A pisma tajne doreczaj przez dedektywa Rutkowskiego ZDENERWOWANY.U nas masz już szlaban!!!!

Zmoderowano 10.06.2014 godz.21:08 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 czerwca 2014r. o 16:36
Obdarowany czytać nie umie?,czy za swoją pracę pensji nie dostaje ...ciekawe,bo nigdzie na świecie doręczyciel nie czyta bilecików dołączonych do kwiatów bez zgody-szkoda ,że jeszcze wierszykiem nie poleciał byłoby prawie jak o Bareji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
10 czerwca 2014r. o 16:40
Treść komentarza "Kwiat paproci" wskazuje ,iż jest on pracownikiem kawiaciarni. A nie można wysyłającego bukiet poinformować o waszych zwyczajach czytania bilecików ? Wtedy wysyłający mógłby zadecydować - tak czy nie , i po problemie.
Tylko pomyślunek... ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rolnik niezalogowany
10 czerwca 2014r. o 17:01

~ZDENERWOWANY został pewnie odrzucony przez obdarowanego i stąd frustracja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~listonosze zakały niezalogowany
10 czerwca 2014r. o 17:56
to jeszcze nic a jak listonosz drze kopare na pół bloku bo widzi kogos w oknie,,ejjj znou list z policji do ciebie ciekawe co tym razem !!,, albo ,,znowu cos zamawiała Pani?to juz chyba piata paczka,, czy takie zachowanie jest ok?Albo komentowanie listów w mojej obecności?typu własnie ,,znowu list z banku,,albo ,,ojej co to tym razem ...,, mnie juz krew zalewa.Dzwoniłam do Naczelnika poczty ale nic z nim ne zrobili.Młody listonoszek spoufalił sie z niektórymi do stopnia takiego ze chyba juz nie odróżnia pracy od prywaty.Dodam ze ze mna spoufalił sie be mojej zgody i już mam go dość.Możeci mi przy okazji poradzic co zrobic z takim listonoszem?Bo obawiam sie czy o moich listach nie wiem pół Bolesławca a i skłonna jestem stwierdzić ze dopowiada sobie do każdego z nich osobna historyjkę......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 czerwca 2014r. o 18:06
Naprawdę uważasz ,że pół Bolesławca nie ma innych zainteresowań i ciekawią ich twoje listy ,przecież tak naprawdę każdy ma to gdzieś :D

Zmoderowano 10.06.2014 godz.21:09 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ZDENERWOWANY niezalogowany
10 czerwca 2014r. o 21:23
zdaje sie ,ze kwiat paproci nie zrozumial,o co chodzilo w tym poscie.a chodzilo o to,ze kwiaciarka nie powinna innym osobom "paplac" co kto komu wysyla i co pisze.powinno to pozostac tylko do wiadomosci wysylajacego,kwiaciarki i obdarowanego.o taka tajemnice korespondencji chodzilo.czy teraz szanowny kwiat paproci zrozumial?czy sam by chcial,wysylajac komus zyczenia i kwiaty,aby np. dzisieciu ludzi wiedzialo ,komu wyslal i co napisal?

Zmoderowano 11.06.2014 godz.20:05 - powód: caps loxk (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie