Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Tajemnica korespondencji

7345
#Qfalagupagu nieaktywny
10 czerwca 2014r. o 21:36
~listonosze zakały napisał(a): to jeszcze nic a jak listonosz drze kopare na pół bloku bo widzi kogos w oknie,,ejjj znou list z policji do ciebie ciekawe co tym razem !!,, albo ,,znowu cos zamawiała Pani?to juz chyba piata paczka,, czy takie zachowanie jest ok?Albo komentowanie listów w mojej obecności?typu własnie ,,znowu list z banku,,albo ,,ojej co to tym razem ...,, mnie juz krew zalewa.Dzwoniłam do Naczelnika poczty ale nic z nim ne zrobili.Młody listonoszek spoufalił sie z niektórymi do stopnia takiego ze chyba juz nie odróżnia pracy od prywaty.Dodam ze ze mna spoufalił sie be mojej zgody i już mam go dość.Możeci mi przy okazji poradzic co zrobic z takim listonoszem?Bo obawiam sie czy o moich listach nie wiem pół Bolesławca a i skłonna jestem stwierdzić ze dopowiada sobie do każdego z nich osobna historyjkę......


a z jakiej ulicy ten listonosz ??

Lee Oswald dlaczego nie urodziłeś się w polsce 20 lat później ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ciekawy niezalogowany
10 czerwca 2014r. o 21:43
Tez mnie ciekawi, zeby sie nie nadziac na czytajacego korespondencje bez owzesnego ustalenia tego!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 czerwca 2014r. o 18:38
~ZDENERWOWANY napisał(a): zdaje sie ,ze kwiat paproci nie zrozumial,o co chodzilo w tym poscie.a chodzilo o to,ze kwiaciarka nie powinna innym osobom "paplac" co kto komu wysyla i co pisze.powinno to pozostac tylko do wiadomosci wysylajacego,kwiaciarki i obdarowanego.o taka tajemnice korespondencji chodzilo.czy teraz szanowny kwiat paproci zrozumial?czy sam by chcial,wysylajac komus zyczenia i kwiaty,aby np. dzisieciu ludzi wiedzialo ,komu wyslal i co napisal?
Zwracam honor!!

Zmoderowano 11.06.2014 godz.20:06 - powód: konsekwencja moderacji cytowanego posta (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 czerwca 2014r. o 21:05
Zastrzeżenia i uwagi dotyczące pracy pracowników Poczty Polskiej można zgłosić w formie pisemnej do Biura Ładu Korporacyjnego i Zgodności w Poznaniu na ul.Głogowskiej 17.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mam ten sam problem z listonoszem niezalogowany
11 czerwca 2014r. o 23:12
~listonosze zakały napisał(a): to jeszcze nic a jak listonosz drze kopare na pół bloku bo widzi kogos w oknie,,ejjj znou list z policji do ciebie ciekawe co tym razem !!,, albo ,,znowu cos zamawiała Pani?to juz chyba piata paczka,, czy takie zachowanie jest ok?Albo komentowanie listów w mojej obecności?typu własnie ,,znowu list z banku,,albo ,,ojej co to tym razem ...,, mnie juz krew zalewa.Dzwoniłam do Naczelnika poczty ale nic z nim ne zrobili.Młody listonoszek spoufalił sie z niektórymi do stopnia takiego ze chyba juz nie odróżnia pracy od prywaty.Dodam ze ze mna spoufalił sie be mojej zgody i już mam go dość.Możeci mi przy okazji poradzic co zrobic z takim listonoszem?Bo obawiam sie czy o moich listach nie wiem pół Bolesławca a i skłonna jestem stwierdzić ze dopowiada sobie do każdego z nich osobna historyjkę......


Ten mlody chudy listonosz jest beszczelny zrobil sobie ze mnie kolezake. Czesto mowi do mnie dziwne teksty. Dotego ciagle komentuje a to z banku, a to pewnie cos kupilas, otorz zobacze jak lezy na Tobie, a co gotujesz.dodam ze Nosi obraczke chyba cos mu sie pomylilo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 czerwca 2014r. o 1:03
~ napisał(a): Zastrzeżenia i uwagi dotyczące pracy pracowników Poczty Polskiej można zgłosić w formie pisemnej do Biura Ładu Korporacyjnego i Zgodności w Poznaniu na ul.Głogowskiej 17.Kazdy LISTONOSZ powinien być taki jak Pan Edzio z "Kiepskich",najpierw czyta,komentuje,a dopiero wrecza.Sam rozne uwagi dopisuje.A koncowki z rent i emerytur zatrzymuje!!To jest dopiero klasa listonosza.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~W.O niezalogowany
12 czerwca 2014r. o 9:17
Kiepski kraj i kiepscy listonosze!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Piotr niezalogowany
12 czerwca 2014r. o 9:44
~listonosze zakały napisał(a): to jeszcze nic a jak listonosz drze kopare na pół bloku bo widzi kogos w oknie,,ejjj znou list z policji do ciebie ciekawe co tym razem !!,, albo ,,znowu cos zamawiała Pani?to juz chyba piata paczka,, czy takie zachowanie jest ok?Albo komentowanie listów w mojej obecności?typu własnie ,,znowu list z banku,,albo ,,ojej co to tym razem ...,, mnie juz krew zalewa.Dzwoniłam do Naczelnika poczty ale nic z nim ne zrobili.Młody listonoszek spoufalił sie z niektórymi do stopnia takiego ze chyba juz nie odróżnia pracy od prywaty.Dodam ze ze mna spoufalił sie be mojej zgody i już mam go dość.Możeci mi przy okazji poradzic co zrobic z takim listonoszem?Bo obawiam sie czy o moich listach nie wiem pół Bolesławca a i skłonna jestem stwierdzić ze dopowiada sobie do każdego z nich osobna historyjkę......
tak tez mi to nie lezy i zamierzam cos z tym zrobix,listonosz obsluguje rejon Okrzei,Plac Pokoju,Kilinskiego....juz chyba wiadomo.Ja odrazu wiedzialem o kogo chodzi.on nie powinien reprezentowac poczty Polskiej i napewno nie chce by on dostarczal mi listy.!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza