Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Potrącenie dziecka na Mazowieckiej
~ niezalogowany
11 czerwca 2014r. o 13:37
~ napisał(a): Myślisz że da się trzymać dziecko cały czas za rękę???
mysle ze sie da trzymac za reke a jak dziecko se wyrywa zaprowadzic poprostu do domu albo w takie miejsce gdzie swobodnie bedzie sobie biegac samo!!

Zmoderowano 11.06.2014 godz.19:59 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 czerwca 2014r. o 13:39
dokladnie zgadzam sie z przedmowca. Sam wychowuje 20miesiecznego syna i wiem jaki potrafi byc ze chce wszedzie sam ale niestety takie dziecko nie zna zagrozenia i nie odroznia wiec trzeba myslec za niego.. wystarczy poprostu chwila nieuwagi i tragedia gotowac niestety czasu sie cofnac nie da i nidynie co mozna to pomodlic sie i wierzyc ze maluch wyjdzie z tego i bedzie wszystko dobrze ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kar0lka niezalogowany
11 czerwca 2014r. o 13:47
to jest tragedia modle sie aby maluszek przezyl !! w dodatku coraz wiecej przypadku jest takich ze rodzicie zostawiaja dzieci w nagrzanych samochodach to jest dobiero okropne

Apeluje do wszystkich zeby zwracali na to uwage jak tylko ktos zobaczy taka sytuacje nie przechodzcie obojetnie !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@ niezalogowany
11 czerwca 2014r. o 13:55
~ napisał(a): :/
Myślisz że da się trzymać dziecko cały czas za rękę???

A czy ja napisałam , że trzeba trzymać cały czas ? Są bezpieczne miejsca i te , które stwarzają zagrożenie . Gdy matka idzie kilka metrów przed dzieckiem , zdarza się, że przy tym pisze SMS, a tuż obok pędzą samochody to chyba coś jest nie tak . Mam nadzieje , że nie napiszesz mi , że tak chciało dziecko bo się wyrywało i dobra , bezstresowo wychowująca mama musiała się na to zgodzić. W miejscach zagrożenia nawet szczeniaka nie prowadza się luzem , bez opieki, bo wiadomo co może się stać , a co dopiero małe dziecko . Jego reakcji nie jesteśmy w stanie przewidzieć , nawet przelatujący motylek może odciągnąć je wprost pod koła samochodu.
Nie piszę w tym momencie o tragedii , która się już wydarzyła (bardzo współczuję rodzinie i mam nadzieję , że wszystko skończy się dobrze)) , ale o tych , które bezmyślnie i nieodpowiedzialnie stwarzani sami .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 czerwca 2014r. o 18:52
A zobaczysz w lusterku takiego małego szkraba? Trochę wyobraźni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@ niezalogowany
11 czerwca 2014r. o 19:29
~ napisał(a): A zobaczysz w lusterku takiego małego szkraba? Trochę wyobraźni.


Ja ją mam , a potrafisz przeczytać o czym napisałam ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
11 czerwca 2014r. o 22:25
maluszek naszczescie ma tylko kilka zadrapan i obite pluca a po za tym jest w bardzo dobrym stanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 czerwca 2014r. o 15:59
co z dzieckiem???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza