Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Potrącenie dziecka na Mazowieckiej
~aaa niezalogowany
13 czerwca 2014r. o 16:29
http://www.prw.pl/articles/view/35796/Boleslawiec-Samochod-potracil-1-5-roczne-dziecko

w artykule jest mowa o obrazeniach wewnetrzych i rehabilitacji ale jaka w tym prawda nie wiadomo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aaa niezalogowany
13 czerwca 2014r. o 16:31
http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/3468529,tragedia-w-boleslawcu-15roczne-dziecko-potracone-przez-samochod-film,id,t.html tu jest filmik
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 czerwca 2014r. o 17:16
~ja napisał(a): maluszek naszczescie ma tylko kilka zadrapan i obite pluca a po za tym jest w bardzo dobrym stanie.

Dobrze że go do Bolesławca nie powieźli ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 czerwca 2014r. o 19:35
~@ napisał(a):
~ napisał(a): A zobaczysz w lusterku takiego małego szkraba? Trochę wyobraźni.


Ja ją mam , a potrafisz przeczytać o czym napisałam ?
Skąd to oburzenie. Ja napisałem odnośnie pierwszego wpisu na trzeciej stronie.Zamiast kliknąć cytuj,kliknąłem dodaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 czerwca 2014r. o 11:12
Dobrze,ze z dzieckiem jest dobrze i mam nadzieje,ze ta kobieta nie bedzie w jaki kolwiek sposob ukarana.Kto ma dzieci,to wie jak wyglada opieka nad dzieckiem i jak sie dzieci nieobliczalnie zachowuja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 czerwca 2014r. o 12:27
~ napisał(a): Dobrze,ze z dzieckiem jest dobrze i mam nadzieje,ze ta kobieta nie bedzie w jaki kolwiek sposob ukarana.Kto ma dzieci,to wie jak wyglada opieka nad dzieckiem i jak sie dzieci nieobliczalnie zachowuja.

z dzieckiem jest dobrze? przecież jego stan jest poważny i musieli go wieźć aż do legnicy!!
a kobiecie też współczuję, nie chciałabym być na jej miejscu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 czerwca 2014r. o 13:09
Nie piszcie głupot.Mały czuje się dobrze. Uśmiecha sie od ucha do ucha. Wiem co piszę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~! niezalogowany
14 czerwca 2014r. o 13:19
Właśnie ,nie piszcie pierdół ,przestańcie bić pianę.Mały pojechał ,,aż'' do Legnicy gdyż wypadek zdarzył się po godz.16 .A w powiatowym o tej godzinie to kogo zastaniesz? Chcesz pomóc ?,daj na jutrzejszej niedzielnej mszy św. sowity datek do koszyczka i pomódl się za całą trójkę; małego ,babcię i kierowcę .To bardziej pomoże niż takie wasze pitu-pitu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza