Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stłuczka na skrzyżowaniu Staszica i Obwodnicy
5134
#TOjsienka nieaktywny
19 czerwca 2014r. o 17:32
~Przemek napisał(a): Wy wszyscy siedzicie w domu i tylko potraficie pi...............lic glupoty.

Zgadza się :]

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Elka niezalogowany
21 czerwca 2014r. o 14:48
fakt jest taki, że światła na skrzyżowaniu są głupkowato zorganizowane i szczęście, że jak na takie rozwiązanie tak rzadko sa tutaj stłuczki. można byłoby kilka warunkowych skrętów (akurat w prawo, co rozładowałoby trochę korek) zorganizować a światła wzdłuż Staszica świecą naprawdę bardzo krótko i nic dziwnego, że każdy chce w te 2 sekundy zdążyć przejechac, bo potem czeka kilka minut na następną kolejkę. dziwne, że odpowiednie władze problemu tego akurat nie widzą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kierowca niezalogowany
22 czerwca 2014r. o 10:35
E...tam, pani miała przecież zielone, więc mogła jechać gdzie chciała ;) Większość niedzielnych kierowców (kobiet) jak widzi zielone na sygnalizatorze to jest pewna, że ma pierwszeństwo i dopiero zdziwko je bierze jak coś z naprzeciwka jedzie. Mnie jedna pani kiedyś w takiej sytuacji zdrowo opieprz... że jej drogę zajechałem bo ona miała zielone... a ja jadąc z naprzeciwka na wprost miałem jakie ;) Trudno było jej wytłumaczyć, że to że ma zielone nie znaczy że ma bezwzględne pierwszeństwo i może sobie skręcać w lewo na skrzyżowaniu przed innymi autami. Starsze osoby też tak potrafią. Ciekawostka z Bolesławca jak starszy rowerzysta sobie poczyna... też na zielonym ;)
http://youtu.be/UZGlFDDqeW0
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
22 czerwca 2014r. o 17:40
I zaś dzwon !! :(
Tym razem poważniejszy :(

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gosc niezalogowany
22 czerwca 2014r. o 19:09
hemi napisał(a): I zaś dzwon !! :(
Tym razem poważniejszy :(

A co sie stalo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
23 czerwca 2014r. o 3:03
A no właśnie 22.06.2014 kolejny wypadek tylko nie rozumiem skąd to jedno auto znalazło się na chodniku i zderzyło się z ekranem a drugie pozostało na środku skrzyżowania z rozbitym przodem. Jedna osoba chyba mocno ucierpiała, bo leżała na chodniku i o własnych siłach do karetki nie wsiadła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
23 czerwca 2014r. o 3:03
A no właśnie 22.06.2014 kolejny wypadek tylko nie rozumiem skąd to jedno auto znalazło się na chodniku i zderzyło się z ekranem a drugie pozostało na środku skrzyżowania z rozbitym przodem. Jedna osoba chyba mocno ucierpiała, bo leżała na chodniku i o własnych siłach do karetki nie wsiadła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~swiadek niezalogowany
23 czerwca 2014r. o 10:58
Bardzo dużym zaskoczeniem było pojawienie się nie wiadomo skąd pary ,która jako pierwsza udzielała pierwszej pomocy, pierw wypytali dziewczynę leżącą na chodniku co jej jest , wzywali pogotowie , dziewczyna tą leżącą ranną owijała to folją ,a chłopak pytał się innych osób z tego wypadku czy coś im nie jest oraz zgasił rozbite auto i coś tam w środku jeszcze robił.Ja bym jakoś tez chciał pomóc ,ale nie wiedziałem co robić :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.