Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stłuczka na skrzyżowaniu Staszica i Obwodnicy
~Ja niezalogowany
23 czerwca 2014r. o 11:15
Ta para mieszka przy ulicy na której była stłuczka, a chłopak jest ratownikiem medycznym:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 czerwca 2014r. o 13:48
To ma etat na tej krzyżówce. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 czerwca 2014r. o 14:15
No to wielkie brawa dla tych Państwa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dorota niezalogowany
23 czerwca 2014r. o 19:06
Bardzo proszę o kontakt ze świadkami zdarzenia bliska osoba osoby poszkodowanej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tomek niezalogowany
24 czerwca 2014r. o 17:56
Również prosze o kontakt świadków, oraz jakąś informacje od mieszkańców, bo z tego co strażacy mówili, to sygnalizacja na tej krzyżówce często zawodzi, bo nie możliwe jest to że przejeżdzajac na zielonym swietle Pani z peugeota również miała zielone. Każdego kto byłby w stanie pomóc prosze o kontakt tel. 537 555 449
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 czerwca 2014r. o 18:19
~Tomek napisał(a): Również prosze o kontakt świadków, oraz jakąś informacje od mieszkańców, bo z tego co strażacy mówili, to sygnalizacja na tej krzyżówce często zawodzi, bo nie możliwe jest to że przejeżdzajac na zielonym swietle Pani z peugeota również miała zielone. Każdego kto byłby w stanie pomóc prosze o kontakt tel. 537 555 449


Na skrzyżowaniu jest zamontowana kamera. Może nie zarejestrowała kto miał jakie światło, ale jeśli jest kolumna pojazdów to będzie widać czy jechali wszyscy czy tylko jedno konkretne auto.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 czerwca 2014r. o 18:22
zaraz hmm ale z artykułu wynika, że zderzyły się auta które jechały z naprzeciw siebie, czyli wszystko się zgadza, miały jednocześnie zielone
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
24 czerwca 2014r. o 19:27
No zgadza się.Na tej krzyżówce z obu stron ulicy Staszica światło zielone jak i czerwone zapala sie w tym samym czasie.Inna sytuacja jest tylko od ulicy Cieszkowskiego i Wróblewskiego.Kiedyś pomiędzy tymi dwiema ulicami zielone światło zapalało się jednocześnie ale zmieniło się to chyba z tego co pamiętam po śmiertelnym wypadku gdy rozpędzone z górki (Cieszkowskiego)auto przygrzało w skręcające w lewo z Wróblewskiego.Coś takiego mi świta ale nie jestem pewna co do tego zdarzenia.

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.