Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Za co kochamy sąsiadów?

~z parteru niezalogowany
20 czerwca 2014r. o 10:16
~ napisał(a):
~z parteru napisał(a): Za czepanie chodników .szmatek .wycieraczek z balkonu na drugim piętrze na balkony poniżej i samochody zaparkowane pod budynkiem !




No co ty ? Za "czepanie"? :D :P

TAK CZEPANIE nocne .
Bo NORMALNI trzepią na trzepaku w dzień
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~no dobra... niezalogowany
20 czerwca 2014r. o 12:18
ja swoich pokochalem za to, ze odgrodzili sie ode mnie betonowym murem...zamkneli wyplyw swojej glupoty na zewnatrz...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jak dobrze mieć sąsiada !!! niezalogowany
20 czerwca 2014r. o 16:32
Mój sąsiad powiesił swój płot z paneli drewnianych na mojej siatce i oparł na mojej podmurówce. Na 25 metrach przyczepił swoje panele drutami i tasiemkami do mojej siatki, bez zgody a właściwie przy naszym stanowczym "nie". Dwa razy panele wiatr powalił i siatkę wykrzywił i wybrzuszył. Znam wielu miłych i przyzwoitych wojskowych, ale mi trafiła się jakaś kanalia. Słów specjalnie nie dobierał, moją żonę i teściową nazwał kur.. tylko za to, że zwróciły mu uwagę, aby nie spalał śmieci i nie zadymiał, bo nie można oddychać. Czy działki ogrodnicze w naszy mieście muszą zionąć ogniem i dymem ?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@1 niezalogowany
20 czerwca 2014r. o 19:42
~ napisał(a): Uwielbiam sąsiadów za to, że worki ze śmieciami zostawiają na klatce i rano tak sobie przy okazji zabiorą. Latem smród przez to ale buractwo się tym nie przejmuje !!
Dostawiaj im swoje,szybko się oduczą :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Man niezalogowany
20 czerwca 2014r. o 19:53
Brak stosowania prawa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 czerwca 2014r. o 20:06
Sąsiada kochamy za seks sąsiedzki :) Po co szukać na siłę na mieście, sparzyć się, kiedy jest sąsiad ? Przecież i ja i on tego chcemy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4218
#zofka nieaktywny
20 czerwca 2014r. o 21:19
Za plotki za podglądanie za to,że interesują się wszystkimi , a nie Sobą za to,że nie można na nich liczyć ,że naśmiewają się z czyjegoś nieszczęścia .Pozdrawiam moich kochanych sąsiadów i niech idą prostą drogą. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 czerwca 2014r. o 21:52
ja kocham swoich sąsiadów za to,że maja w domu psa i pozwalają mu wyć i szczekać od 4 rano przez cały dzień.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza