Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Adam Lipiński o aferze taśmowej
10114
#alter nieaktywny
28 czerwca 2014r. o 14:23
fobiak napisał(a):
nie wklejaj tu bogactwa scierwomediow.


Oszołomie, treści dotyczące Poznania 1956 nazywasz "bogactwami ścierwomediów"? Kompromitujesz się doszczętnie :D



Dopisane 28.06.2014r. o godz. 14:23:

fobiak napisał(a):


Z wielką radością pozbyłbym się prywatności, aby napluć ci prosto w pysk. Tacy, jak ty zabijali, torturowali, ciemiężyli naród Polski, a teraz pobierając SBecką emeryturkę bronią PRLu i ruski komunizm. Jesteś godny tylko pogardy i splunięcia.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
28 czerwca 2014r. o 14:36
alter napisał(a):

Oszołomie, treści dotyczące Poznania 1956 nazywasz "bogactwami ścierwomediów"? Kompromitujesz się doszczętnie :D

bogactwa scierwomediow to zmanipulowany material i interi, histora na ten temat mowi co innego. interia to scierwomedia wiec nie wywijaj tu tak ta prpopaganda. na interii zatrudnieni sa moderatorzy. a tobie napisalem wyraznie, ze rok 1956 nie mial nic wspolnego z moim komentarzem.


Dopisane 28.06.2014r. o godz. 14:32:

prl to takie samo panstwo jak 3 rp, roznica jest tylko w systemie socjalistycznym, tamten byl socjalizmem realnym ten jest demokracja socjalistyczna
traz kazdy ma w dowodzie rzeczpospolita polska, wczesnie kazdy mial w dowodzie prl.
mysle, ze i tak nie zrozumiesz bo nie potrafisz rozroznic panstwa od partii


Dopisane 28.06.2014r. o godz. 14:36:

~ napisał(a):
fobiak napisał(a): prl to bylo panstwo kazdego polaka w kraju.

No to ja chyba byłem Chińczykiem mieszkającym w Polsce. Obawiam się że nie ja jeden. Z kimkolwiek byś wtedy nie porozmawiał to mogłeś usłyszeć - ONI to, ONI tamto. Kim byli ci ONI? to właśnie ci, którzy w PRL czuli się u siebie. Reszta miała niestety wrażenie że wciąż żyją pod okupacją. Pod okupacja Rosjan i partyjniaków takich jak ty, co im lizali tyłki.


i ty mylisz pzpr i prl. to gdzie oni wszyscy mieszkali w 2,5 rp, w krolestwie polskim czy na ksiezycu. polacy wtedy byli obywatelami prl-u.
obal to jak jestes taki mocny.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
28 czerwca 2014r. o 14:43
fobiak napisał(a): tobie napisalem wyraznie, ze rok 1956 nie mial nic wspolnego z moim komentarzem.


Ty jakiś chory jesteś?

Wychwalasz PRL, sugerujesz że wszyscy byli w PRLu szczęśliwi?!

PRL, PZPR, "ruska demokracja", ruska okupacja, to największe zło, jakie spotkało naród Polski! To widać nawet na archiwalnych fotkach.

Wijesz się w swoich wypowiedziach, jak fałszywy wąż.




Dopisane 28.06.2014r. o godz. 14:43:

fobiak napisał(a):
i ty mylisz pzpr i prl. to gdzie oni wszyscy mieszkali w 2,5 rp, w krolestwie polskim czy na ksiezycu. polacy wtedy byli obywatelami prl-u.
obal to jak jestes taki mocny.


Masz mentalność małego komuszka :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
28 czerwca 2014r. o 14:59
nauczycielu z klapa na oku, to w jakim panstwie zyli urodzeni przed 1989 rokiem?


Dopisane 28.06.2014r. o godz. 14:59:

nauczycielu alterze nie wiem gdzie sie urodziles ale jesli urodziles sie w boleslawcu to nie wcisniesz mi ciemnoty, ze urodziles sie na bolcu. a zreszta z toba nic nie wiadomo bo po pierwsze jestes geniuszem z tego tylko powodu, ze jestes nauczycielem a po drugie nie myslisz, czyli przekazujesz to co cie nauczono... glupooty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
28 czerwca 2014r. o 15:00
fobiak napisał(a): prl to bylo panstwo kazdego polaka w kraju

Tylko formalnie, tak jak III RP jest państwem każdego Polaka.

I nie marudź mi tu na pzpr, bo to też byli Polacy!

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
28 czerwca 2014r. o 15:06
przeciwko polakom nic nie mam ale przeciwko pzpr mam tak duzo, ze postanowilem z tego zrezygnowac
bede bronil prl-u bo to bylo panstwo wszystkich polakow, nie bede bronil pzpr-u bo przestali myslec o polakach, ktorzy nie byli ich czlonkami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
28 czerwca 2014r. o 15:11
fobiak napisał(a): :bo po pierwsze jestes geniuszem z tego tylko powodu, ze jestes nauczycielem a po drugie nie myslisz, czyli przekazujesz to co cie nauczono... glupooty


Ciebie nikt niczego nie uczył i nie nauczył. Wszystkiego nauczyłeś się sam z siebie i od urodzenia. Może dlatego brakuje ci świadomości swojego geniuszu? Skromny jesteś, i pokorny jak pedofil po wyroku :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
28 czerwca 2014r. o 15:16
ale to jestem ja a nie jakis tam maskujacy sie w podpinki bialoczerwone albo opaski moska nauczyciel poeta drugi po danucie w calym okregu przemyslowym strefy walbrzyskiej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza