Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Adam Lipiński o aferze taśmowej
211
skorn
28 czerwca 2014r. o 15:19
fobiak napisał(a): przeciwko polakom nic nie mam ale przeciwko pzpr mam tak duzo, ze postanowilem z tego zrezygnowac
bede bronil prl-u bo to bylo panstwo wszystkich polakow, nie bede bronil pzpr-u bo przestali myslec o polakach, ktorzy nie byli ich czlonkami


Dlaczego pzpr założony przez Polaków zgotował taki los innym Polakom?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
28 czerwca 2014r. o 15:23
skorn napisał(a): Dlaczego pzpr założony przez Polaków zgotował taki los innym Polakom?


bo wynalezli koryto i dla wszystkich bylo za male

Zmoderowano 28.06.2014 godz.17:38 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 czerwca 2014r. o 16:05
fobiak napisał(a):
bo wynalezli koryto i dla wszystkich bylo za male


Najważniejsze komuszku, że dla ciebie było miejsce przy korycie? To dlatego tęsknisz za PRLem? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lala niezalogowany
28 czerwca 2014r. o 17:51
Niech se przywiezie Beger to sobie po opowiadają jak to było.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
28 czerwca 2014r. o 18:01
~ napisał(a):
fobiak napisał(a):
bo wynalezli koryto i dla wszystkich bylo za male


Najważniejsze komuszku, że dla ciebie było miejsce przy korycie? To dlatego tęsknisz za PRLem? :P


mi teskno za prl-em? a gdzie to wyczytales? dawaj moj tekst o tesknocie.
ja bronie prl-u tylko dlatego, ze moi przodkowie wywodza sie z prl-u, budowali go tak jak kazdy polak buduje teraz 3 rp. kazdy polak buduje, pomimo tego, ze 80% nie chce budowac ale buduja bo nie maja wyjscia.

ja nie komuszek bo komuszek to dzialacz partyjny
ja komunista z krwi i kosci, dla takich nie bylo miejsca przy korycie, tacy mieli miejsce we wiezieniach lub na syberii
drogi nauczycielu
ic nauczaj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lala niezalogowany
28 czerwca 2014r. o 18:24
Alter ty jestes zdziwocialym historykiem mam takich pod swoja opieką.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lala niezalogowany
28 czerwca 2014r. o 18:29
A tak gzie działa ten pan które ma miec swój występ w BOleslawcu,w telewizji nie w radio nie w sejmie nie to gzdie śię ukrywa po tasiemkach z Wielmozną pania Begerowa to wszystko to jest jakas paronoja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
29 czerwca 2014r. o 10:31
dla tych, ktorzy myla lewa noge z prawa reka, nie jest latwo znalezc cos neutralnego bo propaganda zatruwa zrodla, na geneze nie mam ochoty

"Polska Rzeczpospolita Ludowa (PRL) – oficjalna nazwa państwa polskiego w latach 1952–1989. Uprzednio, w latach 1945–1952 ten sam organizm państwowy funkcjonował jako podmiot prawa międzynarodowego pod nazwą Rzeczpospolita Polska. Państwo to w okresie 1945-1989 propagandowo i kolokwialnie określane było jako Polska Ludowa."

i w tej definicji jest rowniez blad, "polska ludowa" to bylo ugrupowanie polityczne wydajace wlasne czasopismao i wladek gomulka zakochujac sie w tym okresleniu zaczal go naduzywac. do czasu powstania prl, nikt nie uzywal takiego okreslenia panstwa polskiego.

"http://zadane.pl/zadanie/6577177"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie