Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie
~majętny Stef niezalogowany
13 lipca 2014r. o 14:14
"Obowiązkiem każdego Polaka jest kultywowanie pamięci o swoich przodkach. Nie możemy zatracać w sobie ducha patriotyzmu."

Sama pamięć nic nie da. Mamy teraz takie rządy że kopanie Polaków w d**ę to bardzo popularny sport na świecie, bo nikt oficjalnie nie protestuje.
Obowiązkiem Polaka jest wziąć odwet na napastniku, a przynajmniej mu nie pomagać i nie utrzymywać dobrych stosunków a nie się do niego łasić jak nasze POpaprańce czy nawet PiSiory jak Kaczyński czy inny banderowiec Kowal.

Dopóki nie wywali się ich wszystkich na zbity pysk to wiecznego odpoczywania nie będzie, bo Pan kocha tych co sami się kochają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 lipca 2014r. o 14:18
~xy napisał(a): Obecna władza na Ukrainie, to Banderowcy a nasz rząd ich jeszcze popiera. Totalna bzdura! Powinniśmy się całkowicie odciąć od Ukrainy i jej sytuacji, bo tamtejsza ludność i tak nas nienawidzi. Dla nich jesteśmy po prostu "Lachami". Jeżdżę tam często i nikt mi nie wmówi, że Ukraińcy kochają Polaków i że są nam za to wdzięczni, co dla nich robimy.

A dzisiaj wciska sie ciemnote ze 90% ludnosci jest solidarna z ukraina. Dawniej jak ktos chcial kogos obrazic to mowiono ty ukraincu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
13 lipca 2014r. o 15:25
~xxx napisał(a): myslalem ze zadne forum nie wspomni tego wydarzenia.....bo to teraz takie niewygodne jak jestesmy solidarni z ukraina

Dwa dni po rocznicy. (...)

Zmoderowano 13.07.2014 godz.17:15 - powód: spam (moderator)

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~antybanderowiec niezalogowany
13 lipca 2014r. o 20:39
Dobrze, że są jeszcze ludzie, którzy chcą to pamiętać i przypominać o ukraińskich nacjonalistach z pod znaku bandytów banderowskich.
W mediach koszernych nie było o tym, ani słowa, bynajmniej nic o tym nie słyszałem!. Teraz mówienie o ukrainie negatywnie jest nie w modzie, przecież nasi po żal się Boże Politycy z prawa i lewa hołdują banderowców i krzyczą sława ukrainie i bohaterom sława, tylko ciekawe za co ta sława, za mordowanie bezbronnych.
W okolicach Bolesławca jest kilka wiosek, gdzie mieszkają ukryci banderowcy lub pomioty banderowskie po akcji "Wisła" którzy udają Polaków, a najchętniej by nas poczęstowali siekierą albo piłą.
Ukraińcy w Polsce to V kolumna, działająca na szkodę Polski, powinien być zakaz osiedlania się i pracy dla Ukraińców.
Nigdy nie było takiego państwa jak ukraina, bo albo byli pod Polskim albo Rosyjskim butem i jak dla mnie Putin powinien zabrać wschód ukrainy, a nie zapomnijmy jeszcze, że Rumunia i Węgry mają pretensje do ukrainy, która jest sztucznym tworem, powstałym tylko po upadku ZSRR.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~topsi niezalogowany
13 lipca 2014r. o 22:36
Sorry ,ale tytul jest idiotyczny....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 lipca 2014r. o 22:51
Może warto przypomnieć tej młodzieży o odpowiednim stroju. Nie mogę patrzeć na tytuł artykułu i dziewczyny w krótkich spodenkach. Jakby roznosiły ulotki na zawody sportowe to byłoby dobrze. Sorry...ale drażni mnie ten ubiór młodzieży.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 lipca 2014r. o 22:52
Może warto przypomnieć tej młodzieży o odpowiednim stroju. Nie mogę patrzeć na tytuł artykułu i dziewczyny w krótkich spodenkach. Jakby roznosiły ulotki na zawody sportowe to byłoby dobrze. Sorry...ale drażni mnie ten ubiór młodzieży.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3244
#polak nieaktywny
13 lipca 2014r. o 23:04
To typowa akcja propagandowa nic nie wnosząca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie