Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie
2161
#fobiak nieaktywny
15 lipca 2014r. o 8:19
dla przypomnienia dla tych, ktorzy maja krotka pamiec

http://www.kresy.pl/publicystyka,opinie?zobacz/lech-kaczynski-czy-zdradzil-kresy-wschodnie-#
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~$ niezalogowany
15 lipca 2014r. o 13:22
Gdyby był zbytnio krytyczny względem Ukrainy, to trąbili by znowu ze skłóca się ze wszystkimi naszymi sąsiadami... wydaje mi się, że jego polityka wschodnia była po prostu dalekowzroczna, czasem trzeba dokonywać trudnych wyborów, odwagi mu na pewno nie brakowało, wystarczy przypomnieć wylot do Gruzji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
15 lipca 2014r. o 13:47
z twojego wpisu wnioskuje, ze jestes pozbawiony honoru. mordowali nam rodakow to my pobawimy sie teraz w lizodoopkow.
rosjanom nie wybaczamy katynia, niemcom przebaczylismy 6 milionow a ukraincow gloryfikujmy. tylko niewolnik moze tak myslec i to taki, ktory jest czesto batem prany w kosciasta doopinke.
zbrodni sie nie wybacza, dlatego one tez nie ulegaja przedawnieniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9714
#BPM nieaktywny
15 lipca 2014r. o 14:23
Poniżej filmik wielokrotnie usuwany z Internetu, na którym Patrioci Wielkiej Ukrainy przy pomocy starych, sprawdzonych metod wołyńskich podrzynają gardło naczelnikowi milicji z Doniecka. Oczywiście jego żona jest unieruchomiona, zakneblowana i zmuszona do oglądania tego pokazu sadystycznych uzdolnień Ukraińców. Nacjonaliści Ukraińscy to bestie, przypominam, że Kwaśniewski, Rotfeld, Siwiec, Palikot oraz Tusk, Sikorski, Sariusz Wolski i Kaczyński, a także wielu innych inni radośnie popierali tych zwyrodnialców!

http://antifashist.com/latest-news/24155-fashistybanderovcy-na-glazah-zheny-ubivajut-byvshego-nachalnika-milicii-d

http://antifashist.com/latest-news/24155-fashistybanderovcy-na-glazah-zheny-ubivajut-byvshego-nachalnika-milicii-d
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
15 lipca 2014r. o 22:31
W sieci jest mnostwo filmikow o podobnej tematyce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
15 lipca 2014r. o 23:20
Widzisz, BPM -ie , jakiś czas temu próbowałeś przekonać mnie, że czas wybaczyć i zapomnieć mimo wszystko.
Ja natomiast twierdziłam, że rezuni z UPA to bestie, oni i ich potomkowie nie oczekują naszego przebaczenia, wręcz odwrotnie dumni są z tego, a nacjonalizm ukraiński się odradza. Teraz już sam się przekonałeś.
W czerwcu minęła 70 rocznica wymordowania przez banderowców sporej części mojej rodziny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9714
#BPM nieaktywny
15 lipca 2014r. o 23:43
~Iza napisał(a): Widzisz, BPM -ie , jakiś czas temu próbowałeś przekonać mnie, że czas wybaczyć i zapomnieć mimo wszystko.
.... że rezuni z UPA to bestie, oni i ich potomkowie nie oczekują naszego przebaczenia, wręcz odwrotnie dumni są z tego, a nacjonalizm ukraiński się odradza. Teraz już sam się przekonałeś.


Wybaczyc, tak. Zapomniec, nie. Latwiej jest wybaczyc niz zapomniec.
Teraz sie nie przekonalem. Bylem o tym przekonany "od zawsze".
Kieruje sie zawsze modlitwa, ktora nauczyl nas sam Jezus:.... "i odpusc nam nasze winy, jako i my przebaczamy". Inaczej nie mialbym odwagi prosic o przebaczenie. Przyklad to min. slowa wybaczenia wypowiedziane przez sw. JP II skierowane do tureckiego zamachowca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
16 lipca 2014r. o 0:16
Tak, jest to jak najbardziej chrześcijańskie podejście, daje ukojenie. Problem pojawia się wtedy, gdy druga strona traktuje to jako, powiedzmy, naiwność, słabość , bądź usprawiedliwienie własnej zbrodni. Myślę tu też o przepraszaniu za incydentalne akcje odwetowe, bądź uprzedzające. Rażąca niewspółmierność.
Optowałabym za podejściem Wiesenthala.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMA Villaro zaprasza