Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Święto Policji
~str@ch niezalogowany
21 lipca 2014r. o 14:04
owocnej pracy życzę wydziałowi dochodzeniowemu
a panu komendantowi zdrowia i pomyślności
a wszystkim policjantom/ktom podwyżek pensji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonim niezalogowany
21 lipca 2014r. o 15:49
Wszystkiego najlepszego dla Policji w Bolesławcu w dniu waszego świeta :) :) :) :) !! !! !! !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sf niezalogowany
21 lipca 2014r. o 19:28
nooo jest i moja Madzia :) KC
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 lipca 2014r. o 4:40
Jak najwięcej spokojnych dni w pracy.
To chyba najważniejsze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
22 lipca 2014r. o 12:39
~anonimowy napisał(a): Życze wszystkiego naj tym policjantom co 19.05.2014 przyjeli zgłoszenie kolizji.a ja do dziś kasy z ubezpieczenia sprawcy nie dostałem ??

Matko i córko.Jeśli przyjęli zgłoszenie i byli na miejscu zdarzenia to protokół zdarzenia znajduje się na komisariacie.Numer sprawy zapewne dostałeś od policji na miejscu zdarzenia.Idź z tym na komisariat,dadzą Tobie do rąsi odpis protokołu z orzeczeniem o winie ubezpieczonego i wyślij to ubezpieczycielowi u którego sprawca miał polisę.Chyba nie liczysz na to że policja będzie wysyłać za ciebie dokumenty do ubezpieczyciela bo to nie ich broszka.

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~21 niezalogowany
22 lipca 2014r. o 16:29
TOjsienka napisał(a): Chyba nie liczysz na to że policja będzie wysyłać za ciebie dokumenty do ubezpieczyciela bo to nie ich broszka.


Nie nie nie. To ubezpieczyciel ma za Ciebie zwrócic sie do Policji o dane. W końcu za coś bierze pieniądze a nie że klient ma chodzić i sam wszystko załatwiać, żeby jaśnie panstwo z ubezpieczalni mieli komplecik. Dwa jak Ci nie wypłacili napisz skargę do rzecznika ds ubezpieczeń ale przedtem pisemnie zwróć sie do ubezpieczalni o wyjaśnienie zwłoki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
22 lipca 2014r. o 20:42
Ale po jakiego sobie samemu utrudniać i czekać?Postępowanie zostanie przeprowadzone w krótkim czasie,jeżeli poszkodowany sam dostarczy ubezpieczycielowi wszystkie wymagane dokumenty.
Ja miałam kolizję w Zgorzelcu.Gdy po wycenie przez rzeczoznawcę zadzwoniłam do ubezpieczyciela z zapytaniem kiedy otrzymam roszczenie to stwierdzili,że czekają na oświadczenie sprawcy albo najlepiej protokół od policji(na którego wysłanie mają jakiś odkreślony czas nie pamiętam już jaki). Nie czekałam aż sprawca wyśle oświadczenie czy chłopaki ruszą tyłek i wyślą protokół tylko z numerem postępowania który otrzymałam od policji w Zgorzelcu udałam sie na komisariat policji w Bolcu i dostałam odpis protokołu .Wysłałam to ubezpieczycielowi i po tygodniu pieniążki były na koncie.
Umiesz liczyć licz na siebie. ;)

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Przeciw policji niezalogowany
22 lipca 2014r. o 21:28
Mam jak najgorsze o nich zdanie. Spokałem się z kłamstwem polcjanta w sądzie. Nie udzielili pomocy, a wręcz oskarżyli. Życzę im tylko takiej krzywdy jaką wyrządzili mi. Każdego dnia kieruję w ich stronę życzenia ...... wiecie jakie. Może się spełnią. Ponoć sprawiedliwość zawsze dopada okrutnych ludzi. W moim przypadku to byli oprawcy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo