Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Święto Policji
11222
#Amnesty nieaktywny
22 lipca 2014r. o 21:44
~Przeciw policji napisał(a): Mam jak najgorsze o nich zdanie. Spokałem się z kłamstwem polcjanta w sądzie. Nie udzielili pomocy, a wręcz oskarżyli. Życzę im tylko takiej krzywdy jaką wyrządzili mi. Każdego dnia kieruję w ich stronę życzenia ...... wiecie jakie. Może się spełnią. Ponoć sprawiedliwość zawsze dopada okrutnych ludzi. W moim przypadku to byli oprawcy!


podziel się z nami swoją krzywdą ...co takiego uczynili ci niegodziwcy ?? !! :> ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szkoda niezalogowany
22 lipca 2014r. o 22:20
Baby policjantki - to dopiero ..... . Myślę, że ich uczą jak kłamać, aby wywrzeć prawdę na tym do kogo mówią. Chyba nie ma Polaka, który miałby dla tego zawodu w dzisiejszej dobie szacunek ? Może się mylę, są ich żony, rodzina, która z takiej pracy się utrzymuje, to poparcie jest. Ja osobiście mam szacunek dla byłej MILICJI. Wówczas czarne było czarne, a białe było białe. Dzisiaj jest dokładnie odwrotnie. Wartości jakich nas uczono, dawno straciły na wartości. Jak najdalej od p....... !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mały polak niezalogowany
22 lipca 2014r. o 22:38
To prawda, kiedyś człowiek jak szedł na milicję, to uzyskał pomoc, dzisiaj co najwyżej może okazać się, że policjant zrobi go oskarżonym. Takie czasy. Więc lepiej siedzieć w domu, nigdzie nie wychodzić i d... policjantowi wielmożnemu nie zawracać poważnymi sprawami. Milicjantów było mało, ale był porządek i uczciwość, dzisiaj pełno policjantów i boimy się czy jutro nie zapukają do naszych drzwi by oskarżyć nas o coś czego nie popełniliśmy. Sądy (a właściwie sędziowie) współgrają z drużyną i mały p o l a k - staje się robakiem. Takie czasy. Starsi ludzie powiadają "dawno nie było wojny". Pewnie coś w tym jest. Wiele dusz wymaga oczyszczenia. Wiem jedno, policjant czy policjantka, czy ich małżonkowie nie chcieliby zostać tak potraktowani, jak traktują oni innych ludzi - niewinnych zakładam. Wszystko jest na opak z ofiary jest przestępca, z przestępcy robi się ofiarę. O co chodzi, koneksje, kasa, układ zamknięty może ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~O mało co uchodźca niezalogowany
22 lipca 2014r. o 22:43
To nasz polska kochana, jak w przysłowiowym g.... o owsika..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10592
#bieda nieaktywny
22 lipca 2014r. o 22:52
~mały polak napisał(a): To prawda, kiedyś człowiek jak szedł na milicję, to uzyskał pomoc, dzisiaj co


należę do partii a ten Kowalski to to i tamto. dziś tak to nie działa :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11222
#Amnesty nieaktywny
23 lipca 2014r. o 5:20
szkoda,mały polak,mało co uchodźca....

zdajesz sobie sprawę ,że dyskutujesz sam ze sobą ? twoje IP wyświetla się u góry.....
nie rób z siebie pośmiewiska....... :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
23 lipca 2014r. o 9:36
Dobry jest ?:| :D

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Fragles niezalogowany
23 lipca 2014r. o 12:37
błazen... jak zwykle gada to samo w każdym temacie i jeszcze "tłum" próbuje zrobić :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza