Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Co z tobą Europo?
~mir.ko niezalogowany
24 lipca 2014r. o 0:43
falco napisał(a):
jakie to obywatelskie społeczeństwo kiedy jeden drugiemu wsadziłby nóż w plecy za lepszy samochód,za lepszą pracę za ładniejsza żonę :D


chyba dlatego coraz bardziej boimy się głosować na polaków :) niebawem 3 na 4 wprowadzi sobie sama zakaz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 lipca 2014r. o 1:09
falco napisał(a):
jakie to obywatelskie społeczeństwo kiedy jeden drugiemu wsadziłby nóż w plecy za lepszy samochód,za lepszą pracę za ładniejsza żonę :D


To chyba ty :P Tak się przechwalasz, że od razu widać jakie wartości są dla ciebie najważniejsze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
24 lipca 2014r. o 7:09
ja się przechwalam?

gdzie?...czym?


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Komuna wiecznie żywa niezalogowany
24 lipca 2014r. o 7:30
falco napisał(a):
za mnie kiedyś myślało państwo?...heh-jak dzisiaj to państwo myśli o tobie Skornie?...śmieciówka?...wynajmowana kawalerka bo brak perspektyw na własną chatę?...złodziejski kredyt?
co ty mi tu pierdzielisz o ''społeczeństwie obywatelskim'' o możliwości dokonywania


Nie zauważasz rzeczy zasadniczej - że dalej mamy PRL, tylko BIS!
Towarzyszom znudziło się ukrywanie się z kasą i niemożność życia w zachodnich luksusach, to i zmienili wiele by nic się nie zmieniło. No może poza dołączeniem do bandy paru spoza PZPR!
"Reformy" ekonomiczne przeprowadzał lektor KC PZPR Balcerowicz, pierwszym prezydentem "wolnej" Polski dostał szef bolszewickiej junty i namiestnik Moskwy w Kraju Priwislanskim - Jaruzelski, drugim prezydentem kapuś szefa bolszewickiej Bezpieki, trzecim prezydentem członek Biura Politycznego sekretarz KC Kwaśniewski, premierem sekretarz KC PZPR Miller...
Twoja komuna ciągle rządzi, tyle że kradnie bardziej zuchwale!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
24 lipca 2014r. o 8:34
ależ oczywiście :)
dziwi mnie tylko z jakim to upodobaniem ludzie nadal biegają do -tfu...urn

a tam jaki wybór?...te same mordy od lat

popatrzmy na układy w tym naszym grajdołku gdzie trwanie przy korycie,ustawki na posadkach to już norma :>
a tu czytam że ktoś ma wpływ na dokonywanie zmian
śmiać się czy płakać nad taką naiwnością?

jak zmieniać ten kraj kiedy tu nie potrafi się pozbyć pasożytów?
ludzie zapomnieli jak smakuje szynka pasieni ''kiełbaską wyborczą''
ciesze się że dokonałem takiego a nie innego wyboru nie biorąc udziału w tych ''szopkach''

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
24 lipca 2014r. o 14:59
Ludzie wybierają sobie podobnych, pasożyty wybierają pasożytów. I tak to się kręci.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 lipca 2014r. o 15:48
skorn napisał(a): Ludzie wybierają sobie podobnych, pasożyty wybierają pasożytów. I tak to się kręci.


Ależ to próbuję Ci drogi Skornie właśnie uświadomic !...
Nie ważne kto ! ważne dlaczego...
PS. Rację ma Skorn zadający pytania niz 100 alterów ,którzy wiedzą wszystko :P Socjalista z przekonania ... ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10592
#bieda nieaktywny
24 lipca 2014r. o 22:32
skorn napisał(a): Ludzie wybierają sobie podobnych, pasożyty wybierają pasożytów. I tak to się kręci.


Dokładnie i tak to sie kręci, władza jest reprezentacją ludu. Tusk niczym się nie różni od przeciętnego Kowalskiego. Myślisz, że jakby był za Tuska jakis Kowalski to by przekrętów nie było? Bo ja uważam, że były by. :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza