Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Co z tobą Europo?
10114
#alter nieaktywny
22 lipca 2014r. o 23:21
~ napisał(a):
O jakim "pluciu" piszesz matole? Tacy jak ty nie mają pojęcia o żadnej tradycji i lepiej żeby pozostali bezdzietni. :P


Skandaliczna, niedojrzała wypowiedź.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
23 lipca 2014r. o 5:37
~ napisał(a):
~Nie Szymon i nie Dawid napisał(a): Panie Szymonie , czy to geje są winni niskiej ilości urodzin w Polsce ?


Tak! Nie zakładają rodzin. Nie mają dzieci. Ich życie jest puste, można im tylko współczuć.


no tak...inne ''środowisko'' nie zakłada rodzin ale nie przeszkadza im to w płodzeniu dzieci ;)
czyżby to też ''tradycja''? :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lipca 2014r. o 7:11
Nie ma żadnej "starej" ani "nowej tradycji"!
Jest tylko albo normalna, zdrowa ("tradycyjna") rodzina, która jeśli przeważy, to Polska przetrwa, albo lewackie związki kopulacyjne bez przyszłości.
Jeśli ten drugi model przeważy Polska zniknie z powierzchni ziemi razem z europejskimi dewiantami, a ich miejsce zajmie islam.

Wasz wybór - i tylko jedno z dwu możecie wybrać!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
23 lipca 2014r. o 9:24
zanim zapytasz ''co z tobą Europo'' zapytaj ''co z tobą Polsko'' ;)

ale kogo to obchodzi? :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lipca 2014r. o 11:02
ty stary cyniku, ciebie nic nie obchodzi, nic ci nie odpowiada, masz mentalność kapryśnego dziecka, albo dla odmiany anarchisty, zważywszy na twój wiek można ci tylko współczuć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lipca 2014r. o 13:18
falco napisał(a): zanim zapytasz ''co z tobą Europo'' zapytaj ''co z tobą Polsko'' ;)

ale kogo to obchodzi? :D


Najgorsze,że młodzieży wciska się kłamstwa jak to dawniej tylko ocet na półkach był ...a ja pamiętam i dobre strony PRL, znam też historię ot choćby taką :
http://ciborowski.host247.pl/prl.htm
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lipca 2014r. o 13:40
Problem w tym, że puste półki były ostatecznym rezultatem PRLu.
Co z tego, że kiedyś coś działało, skoro finałem było bankructwo?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
23 lipca 2014r. o 13:45
~ napisał(a): ty stary cyniku, ciebie nic nie obchodzi, nic ci nie odpowiada, masz mentalność kapryśnego dziecka, albo dla odmiany anarchisty, zważywszy na twój wiek można ci tylko współczuć


:D obchodzi mnie ''koszula bliska ciału''
odpowiada mi pogoda i sytuacja rodzinna,z okresu ''kapryśnego dziecka'' juz dawno wyrosłem a zastąpił realizm dnia codziennego i świadomość że bliżej mi do anarchisty niż do oszołoma politycznego czy religijnego

twoje współczucie jest tyle dla mnie warte co obietnice wyborcze lub ''rozgrzeszenie'' sukienkowego...czyli nic
za to ja mogę ci współczuć odrealnienia które zapewne wywodzi się z miernego iloraza ;)
chcesz się jeszcze po-PISać :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza