Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Straż pożarna w nocy na sygnale

5134
#TOjsienka nieaktywny
23 lipca 2014r. o 10:34
No co?Połowa chłopaków którzy są strażakami marzyli o tym od dzieciństwa,że zostaną strażakami,będą jeździć takim dużym czerwonym samochodem i robić iiii joooo iiii jooo iii joooo.Nie chcieli jeździć śmieciarą bo co prawda jest duża ale tylko świeci.Nie utrudniajcie im spełniać dziecięcych marzeń. :| :D

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~asd niezalogowany
23 lipca 2014r. o 11:05
zawsze warto sie zapytac czy musza kiedy twoja chałupa stanie w płomieniach :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
23 lipca 2014r. o 11:10
O.o.o.właśnie :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lipca 2014r. o 11:14
~Uf napisał(a): Co za bzdurny temat!
Pewno wojsko powinno defiladować w kapciach, bić się na poduchy a strzelać z kapiszonów by za dużo hałasu nie narobić.


A co ma wojsko do tego tematu? :D A i bzdurne sugestie, żeby pytać o to, kiedy własny dom się pali. Przyjrzyjcie się sytuacji ;) Kiedy trzeba to trzeba, ale kiedy można pomyśleć, tak po ludzku, o innych, to czemu nie?

Jest czarna noc, droga pusta, światła widać z bardzo daleka, wioska w dodatku, ruchu żadnego....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Uf niezalogowany
23 lipca 2014r. o 12:13
Temat przewodni - hałas.
Zapewniam Was drodzy ignoranci, że strażacy myślą.
To nie jest ich wina, że starają się (jak mogą by) zapewnić Wam bezpieczeństwo.
A jadąc do akcji, choćby najbardziej błahej można się bardzo zdziwić na miejscu.
A to co mogłoby się wydawać pewnym osobom nie ma nic wspólnego z przepisami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lipca 2014r. o 12:22
wychodzi na to że cisza nocna nie obowiązuje NIKOGO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~OSP Pierdziszewo niezalogowany
23 lipca 2014r. o 12:47
Jestem Bronek mom prawo jozdy C i jezdem kierowcon w OSP jak jadymy do pożru to jo tak trąbie i wyje ilo se tylko do bo to lubiom i wsyckie ludziochy z wiochy już nie śpio bo jo to lubio.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
23 lipca 2014r. o 12:56
hej

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.