Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Kradzieże samochodów na ul. Jana Kilińskiego

~Kama 48 niezalogowany
7 września 2014r. o 9:27
Auto zostało skradzione ale wcześniej wielokrotnie było uszkodzone tj. na przestrzeni 2-ch lat ok. 12-15-tu razy. Dwukrotnie nawet rzucano z okien kamieniami, bo zostało zajęte miejsce parkingowe tzw. prywatne! Bardzo trudno jest się ustrzec od tzw. "swojego złodzieja"! Mimo, że sprawcy są znani to nie ma wystarczających na to dowodów! Informacja o tym, że auto zostanie skradzione - była, około miesiąc czasu przed kradzieżą, została jednak zbyt mało "doceniona"!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kama 48 niezalogowany
7 września 2014r. o 9:45
Sz.P. ciąg dalszy w tej sprawie nastąpi nieco później, no chyba,że osoby zainteresowane do tego nie dopuszczą!? Jeśli jednak do tego dojdzie, to będą one w pełni jawne!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2014r. o 11:00
ja mam własną kamerkę i fajne filmy się nakręcają ale i spokojniej się zrobiło
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
7 września 2014r. o 11:23
~Arek napisał(a): Witam, mieszkam na ww. ulicy od 2 lat i kiedy kupowaliśmy tu mieszkanie z żoną mówiono nam że to spokojna okolica.Niestety w styczniu skradziono nam vw passata a tej nocy sąsiadom vw golfa. Policja oczywiście bezradna a kiedy dowiadywałem się o założenie monitoringu to usłyszałem że się "nie da" :| Pozdrawiam Wszystkich
Arek kup sobie porządny japoński samochód to będziesz zadowolony.zapomnij o niemieckim szmelcu dla mass.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
7 września 2014r. o 11:29
Osiedle 40-leica PRL-u to jak tu ma być dobrze?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2014r. o 14:26
Ciekawe na jakim Ty mieszkasz. :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
7 września 2014r. o 14:57
A ciekawe na jakim ty mieszkasz ?? :D

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kama 48 niezalogowany
7 września 2014r. o 16:57
Uwaga: jeśli nie wykupiłeś prywatnego miejsca parkingowego na ul.Kilińskiego 4a-4b 1/2, nie parkuj to miejsce dla wybranych i możesz zarobić kamienie np. granitowe. Miejsce 5a tj. samej ulicy również mało bezpieczne. Myślę, że tylko "Tomasz" może chcieć to sprawdzić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza