Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Kradzieże samochodów na ul. Jana Kilińskiego

~klient niezalogowany
7 września 2014r. o 17:44
nie tylko kilinskiego kradna uwierz mi ogólnie w bolcu jest złodziejstwo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2014r. o 20:22
To w B-cu są prywatne parkingi? :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2014r. o 23:23
~ napisał(a): To w B-cu są prywatne parkingi? :/


Są, są, na Lubańskiej jest nawet "rome-camper" i camperpark - sponsoruje UM i SM.
Kto nie ma gdzie trzymać przyczepy może "zaparkować" na Lubańskiej - pierwsze pięć lat parkowania gratis.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iza niezalogowany
8 września 2014r. o 11:57
Kama a Ty wiesz co to jest nr.IP komputera?mało masz kłopotów?,jeszcze pomawiasz innych...miejsce to sobie można zająć na cmentarzu a nie na osiedlowym parkingu.Nie mierz wszystkich swoją miarą :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jan niezalogowany
8 września 2014r. o 14:15
tak prawdę mówiąc to ludzie z tym parkowaniem to co niektórzy są nienormalni.Bo myśli jeden z drugim,że jak raz czy kilka razy zaparkował w miejscu które uważa za bardzo dobre tzn.blisko swojej klatki,okna czy nawet łóżka.to już nikt inny niech nie waży się tam stanąć,ale przecież nie mieszka sam w bloku tak.Kup Pan,Pani sobie domek i parkuj gdzie ci się podoba(na swojej posesji oczywiście.Wiem ,że nigdzie nie ma ideałów w w większych skupiskach ludzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~edek niezalogowany
8 września 2014r. o 15:11
Kama ,auto uszkodził Ci ktoś 12 razy?sprawcy kradzieży są znani, oj śmierdzi mi tu mitomanem :)chyba cię trochę poniosło :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~edek niezalogowany
8 września 2014r. o 15:11
Kama ,auto uszkodził Ci ktoś 12 razy?sprawcy kradzieży są znani, oj śmierdzi mi tu mitomanem :)chyba cię trochę poniosło :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kama 48 niezalogowany
8 września 2014r. o 17:58
Nie mierzę wszystkich jedną miarką ...! Dlaczego piszesz o sobie!? Twoja wypowiedzi świadczy, że jesteś super zorientowana w sytuacji! IP występuję także w twoim kompie. Ja dzisiaj jeszcze, nie mogę, ale przyjdzie czas, że napiszę wszystko zgodnie z literą prawa i prawdą. Zgodnie z dokumentami. Zaoszczędź sobie czas "na straszenie mnie" bo auto zostało już skradzione!? Zresztą zgodnie w wcześniejszymi groźbami! Uderz w stół, a nożyce ... - stara prawda wciąż aktualna! Zalecam Ci przyłożyć ucho w odpowiednie miejsce, to i Ty może nieco usłyszysz!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.