Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Zaśmiecona ,,krępnica '' i inne jeziora

~ziom niezalogowany
28 lipca 2014r. o 19:13
Byłem na krępnicy odpocząć nad pięknym zbiornikiem .Zdębiałem widząc jak ,,zasywiony'' jest nadbrzeżny teren - butelki ,buteleczki opakowania ,reklamówki itd itd ( śmieci są również pseudo wędkarzy ,,opakowania po robakach na ryby '' ) Jaki trzeba mieć w ,,głowie bajzel '' żeby śmiecić i następnym razem siedzieć w tych śmieciach .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aspera niezalogowany
28 lipca 2014r. o 19:44
Najlepsze jest to jak ktoś grzecznie wrzuca śmieci do worka żeby nie rozrzucać i zostawia ten worek przy wodzie.......
Jak gdyby sprzątaczka po nich miała zbierac to
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11564
#wilczek nieaktywny
28 lipca 2014r. o 19:50
też byłem tam w sobotę, pierwszy raz po ponad 10 latach i przeraziłem się. Jeden wielki śmietnik!! masakra

przydała by się jakaś akcja sprzątania i to najlepiej w czasie jak będą tam siedzieć ludzi by im się głupi zrobiło i zobaczyli jaki zostawiają tam SYF.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mimi niezalogowany
28 lipca 2014r. o 20:30
Tak a jak kilka lat temu umieściłam tu zdjęcie brudasów którzy odjechali zostawiając swoje śmieci to mnie tu prawi zlinczowaliście
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obywatel bc niezalogowany
28 lipca 2014r. o 20:32
A jaki syf jest pod wodą! Opony, butelki, puszki itd... Gdzieś na YouTube są filmiki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lipca 2014r. o 20:40
~obywatel bc napisał(a): A jaki syf jest pod wodą! Opony, butelki, puszki itd... Gdzieś na YouTube są filmiki.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonimowy niezalogowany
29 lipca 2014r. o 10:22
polaczkom się wydaje że jak za to nie zapłacił i nie ma aktu notarialnego to nie jest jego.tylko czyjeś albo państwowe to może nie szanować i dewastować taką mamy mentalność w tym je kraju.a tak na prawdę to jest nasze polskie i trzeba to szanować.zalew w Rakowicach też jest zaśmiecony kiedyś w jedno popołudnie nazbierałem 60 puszek po pifie i 20 butelek po pifie, o papierach nie wspomnę.to jest twój polaka znak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~groszem niezalogowany
29 lipca 2014r. o 11:23
bo to takie polskie mieć wszystko w dupie pierw sami się zmiecie i dopiero nawracajcie innych 98% z was idzie ulica i żuci papierek na ziemie gdzie kosz jest 100m dalej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.