Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Odpoczynek wśród zwałów śmieci
~autor niezalogowany
30 lipca 2014r. o 23:37
trzoda dlatego pzestałem tam jezdzic
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
30 lipca 2014r. o 23:41
" Karanie mandatami złapanych na gorącym uczynku nie daje rezultatów"

No i co w tym dziwnego że nie daje rezultatów?
10 dostanie mandat ale kolejne 1000 osób już nie, więc dlaczego mieliby się nawrócić?
Jeżeli w MZGM można odpracować czynsz za mieszkanie to dlaczego nie można odpracować rachunku za śmieci w służbach sprzątających?
Jak się chce to można to tak załatwić, ale nikt nie chce tego załatwiać bo mandat przynosi pieniądze a odpracowywanie rachunku już nie.

Ale dlaczego związek wędkarski nie wynajmie sobie reszty stawów okolicznych tylko się rozbiło w najlepszym miejscu do wypoczynku?
W innych ryb nie ma i nie będzie? Mało macie stawów w okolicy gdzie można sobie łowić?
Łówcie sobie i w tym ale dlaczego inni mają sobie iść popływać gdzie indziej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
30 lipca 2014r. o 23:49
A śmieci są też na Copa Cabanie więc nie wiem co się dziwicie że Polak naśmieci.
W Krakowie Angole mogą z gołą du pą latać i pływać w fontannach ale UK jest wyznacznikiem kultury dla lemingów.
W NY jest brudny Bronx, w Rio są fawele, w Paryżu cyganie mieszkają w kartonach a tu się dziwią że śmiecie są przy kałuży autostradowej.

Właściwie od kiedy tiry latają po autostradzie to miejsce straciło swój urok.
Miejsce raczej dla niewybrednych więc co się dziwić że śmieci zostawiają.
Dolina Rozpudy czy Wigry to to nie są i normalni ludzie wypoczywać tam nie pojadą, nawet wybredni wędkarze tam już nie zaglądają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ziom niezalogowany
31 lipca 2014r. o 0:18
Miejsce raczej dla niewybrednych więc co się dziwić że śmieci zostawiają -- Człowieku czy Ty się zastanawiasz co piszesz . Więc wg Ciebie jeżeli jakieś miejsce uważam za nieciekawe to mogę śmiecić żeby zaznaczyć moje niezadowolenie . Normalnie nogi mi się uginają jak czytam niektóre wypowiedzi .



Zmoderowano 31.07.2014 godz.8:34 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
31 lipca 2014r. o 0:43
Raczej powiedziałem - nieciekawe miejsca odwiedzają nieciekawi ludzie a śmiecenie u takich to raczej normalka.
Normalny człowiek nie pojedzie wypoczywać pod autostradę a do tego nie pojedzie łamać zakazu kąpieli.
Paradoks polega na tym ,że pozbyto się normalnych ludzi którzy raczej są kulturalni a zaproszono zakazem samą esencję takich co przepisów łamać się nie boją.

Czyli strzelono sobie w stopę tym zakazem kąpieli.

Kiedyś ludzie wypoczywali tam masowo ale śmieci nie było jakoś więcej niż teraz.
Teraz mamy mniej ludzi którzy zostawiają tyle samo śmieci co kiedyś kilka setek luda.



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wędkarz niezalogowany
31 lipca 2014r. o 6:28
a może po prostu wystarczy zainstalować parę kamerek jak w lasach i będzie po problemie i oczywiście bardzo dotkliwe kary finansowe oraz nakaz sprzątnięcia całego terenu przez złapanego buraka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wedkarz niezalogowany
31 lipca 2014r. o 7:03
Niestety Polacy to brudasy , dlatego nigdzie nas nie lubią ...................i wiadomo gdzie żeśmy byli .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anka niezalogowany
31 lipca 2014r. o 7:35
Szok ! Szok! Szok!

1. Gościu ,który sobie dzierżawi ten staw mógłby zrobić ogrodzenie , zagrodzić każdy wjazd , który byłby dostępny tylko dla wędkarzy i ciekawe gdzie wtedy byście jechali pomoczyć tyłki, itp.

2. Kamery . niby pomysł nie jest zły .. skoro nawalili tego wszystkiego w mieście to mogliby i tam .. a za kare - nie , nie mandaty tylko wór na śmieci i niech przeleci się na około i wyzbiera śmieci jakby tak jeden dzien musiał spędzić na sprzątaniu to odechciałoby mu się śmiecenia i nauczyłby się zabierania swoich śmieci ze sobą !

3. Gadacie oo wysłać śmieciarki i niech gościu który dzierżawi niech płaci .. ale dlaczego wędkarze mają z własnej kieszeni płacić za to ze wczasowicze syf zostawią.. no bez jaj ..

Nie dość ,że jest jakaś możliwość spędzenia miło czasu nad wodą to jeszcze narzekają i syfią.. masakra .. Polakowi nigdy nie dogodzisz.. !

Ten kraj jak i ludzie załamują mnie z każdym dniem!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza