Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Odpoczynek wśród zwałów śmieci
3145
#hemi nieaktywny
31 lipca 2014r. o 8:38
Taaa..wędkarze powinni sprzątać ,a to może miasto raz na tydzień śmieciarkę...co za pitolenie :(
jak wypoczywa tam bydło to na bydło (chociaż nie-jest to obraza dla bydła( nie ma rady i tyle :(
Ja jak spedzam czas na krepnicy ,czy innej zwirowni , to potrafie swe smieci wrzucić do reklamówki ,machnąc do bagaznika i pod domem do smietnika .
Moim zdaniem to prosta ,bezproblemowa czynność ,ale dla wielu to zbyt wielkie wyzwanie i możliwości intelektualne ne pozwalaja na to ,aby wpaść na pomysł takiego działania :| :|

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xx niezalogowany
31 lipca 2014r. o 9:56
tam zawsze był syf dlatego nie jeżdze tam ...........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zenek niezalogowany
31 lipca 2014r. o 10:03
To jest bardzo proste. TRZODA..... pozostaje w swoich OBORACH i jest czysto na Krępnicy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~v. niezalogowany
31 lipca 2014r. o 10:57
Czytam, czytam i nie wierzę...
Czy naprawdę w jakikolwiek SPOSÓB można usprawiedliwiać tych, którzy śmiecą nad wodą? Śmieciarka od miasta? Kosze na śmieci?
Powiem wprost - bydło zawsze będzie bydłem. I nawet jeśli te kosze będą, to zostaną albo zdewastowane, albo jaśnie państwu nie będzie się chciało ruszyć tyłków z ręczników, by podejść do tych koszy ze swoimi śmieciami.
Nie do pomyślenia jest, że mamy w okolicy tak niewiele miejsc do weekendowego wypoczynku, a te które mamy, zaczynają przypominać śmietniki? Czy to normalne, że ludzie odpoczywający nad wodą, wszystkie swoje śmieci rzucają tam, gdzie stoją? Nad wodą można, więc dlaczego nie robią tak w centrum miasta?
Chora mentalność. Zamiast się cieszyć, że jest jeszcze gdzie wyjechać w letnie weekendy, ludzie psioczą, że ktoś nie sprząta po nich syfu, którzy sami sobie urządzili...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ewa niezalogowany
31 lipca 2014r. o 11:10
~majętny Stef napisał(a): Kiedyś do tego stawu dojeżdżał autobus "10" i wysiadali z niego ludzie w kąpielówkach.
Służby sprzątały teren jako tako i nikomu to nie przeszkadzało.


No ale mamy teraz lepiej - zero autobusu i zakaz kąpieli. Tylko śmiecie pozostały tak jak było kiedyś.
Ludzie dalej się topią jak topili się kiedyś, tylko teraz topią się nielegalnie ;)

Zmoderowano 31.07.2014 godz.11:19 - powód: błąd cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ewa niezalogowany
31 lipca 2014r. o 11:17
Dlaczego PZW wybrało najlepszy zbiornik do kąpieli nad którym kąpało się setki bolesławian. Przyjeżdżali z ludzie z sąsiednich powiatów na to przepiękne kąpielisko. Czy gmina nie mogłaby zagospodarować tego kąpieliska dla ludzi a nie tylko dla wybrańców. Wokoło jest wiele zbiorników gdzie można łowić ryby !. Chyba przestaję lubieć wędkarzy. Ja zbieram swoje śmieci i wyrzuacam je do pojemników do tego przystosowanych. Czy w takim razie mogę się tam kąpać ?.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonimowy niezalogowany
31 lipca 2014r. o 11:27
zbiornik wodny krępnica został oddany w dzierżawę PZW dlatego iż wędkarze nie pływają nie śmiecą i nie toną,gmina mając na uwadze swoje dobro i swój spokój tak postąpiło.bo gdyby udostępnili ludziom w formie kąpieliska to po 1 nic by z tego nie mieli tylko wydatki na kosze na śmieci ludzi do sprzątania wypadki na wodzie(skutery)no i utonięcia.tak nasze państwo dba o swoich wyborców ma ich po prostu w dupie,a mi osobiście śmiecie nie przeszkadzają,ale ludziska uważajcie w regulaminie PZW jest tak że jak przebywasz w niedalekiej odległości od śmieci to ponosisz za nie odpowiedzialność i mimo tego że nie śmiecisz to możesz za nie mandat zapłacić.polak brudas śmieciarz i gnojarz.w niemiec widziałem jak czysty papierek niusł 100m do kosza,a w polsce przez okno kiepy wyrzucał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jaco niezalogowany
31 lipca 2014r. o 21:27
Wszyscy tutaj jestescie tzw. B....m nie potraficie po sobie posprzątac , i tylko zwalacie wine na innych. i kto ma posprzatac wasz syf. 2 tyg temu byłem świadkikem jak burżuje z bolca pewna duża firma transportowa , przyjechali ze skuterem wodnym , wielcy bogacze. Jak odjeżdzali to reklamówki ze smiecmi zostawiali pod krzakami. teraz bedę wszystko nagrywał i tyle. Cwaniaki z was.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza