Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Desperat na krzyżu milenijnym
~ niezalogowany
3 sierpnia 2014r. o 14:12
wczoraj juz po calej akcji,moja córka słyszała jak trzech chłopaczków (10-12 lat) namawiało tak na oko młodszego,żeby wlazł na krzyż za 20 zł-na szczęście tym razem córa się wtrąciła-kto wie co ędzie następnym razem-i to jest powod dla którego wejście na krzyz powinno byc utrudnione
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
3 sierpnia 2014r. o 14:36
Właściciel obiektu raczej nie będzie zainteresowany jakimkolwiek zabezpieczeniem . Jak ktoś będzie chciał przyciągnąć uwagę społeczeństwa ,strasząc ,że "skoczy" to wdrapie się na drzewo :)
Miasto też nie zabezpieczy wszystkich drzew przed wdrapywaniem się na nie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~stop hipokryzji niezalogowany
3 sierpnia 2014r. o 14:41
Przecież żyjemy w wolny kraju. Nie możemy komuś zabronić podziwiać widoków z krzyża na miasto, bo ma taki kaprys, czy skakać komuś z krzyża, czy wieżowca ani nakazywać parafii czy miastu montowania zasieków i betonowych zapór przy krzyżu. Jakoś nikt nie domaga się montażu zasieków i betonowych zapór przy sklepach z alkoholem, czy fajkami i nie ma pretensji, do miasta czy plebanii, że tego nie robi. Przecież w wyniku alkoholu, wypadków samochodowych, czy papierosów rocznie umiera więcej osób niż samobójców. Nie widziałem, aby ktoś stawiał betonowe zapory aby uniemożliwić jazdę samochodem w mieście.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
569
#Demonides nieaktywny
3 sierpnia 2014r. o 15:23
Jak ktos by wlazl na dach mojego domu i mowil ze z niego skoczy, to z pewnoscia rachunek za akcje ratunkowa mi by przyslali, tlumaczac to zlym zabezpieczeniem posesji (obiektu).
Uwazam, ze za zarowno za ta jak i kazda dotychczasowa akcje powinien byc wystawiony rachunek wlascicielowi obiektu. Dlaczego spoleczenstwo naszego miasta ma ponosic koszty takich akcji. Malo placimy podatkow?!

Bez ogonkow, bo z telefonu. :-)

<b style="color: #003DDF;">http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedysta:<U>Demonides</U></b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10381
#czarnuch123 nieaktywny
3 sierpnia 2014r. o 15:33
dowalic mu i obciazyc kosztami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
3 sierpnia 2014r. o 15:43
Demonides napisał(a): Jak ktos by wlazl na dach mojego domu i mowil ze z niego skoczy, to z pewnoscia rachunek za akcje ratunkowa mi by przyslali, tlumaczac to zlym zabezpieczeniem posesji (obiektu).

Z pewnością by tak nie było.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasiek niezalogowany
3 sierpnia 2014r. o 16:22
Brak słów tylko tyle wam powiem hehe ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
3 sierpnia 2014r. o 17:58
artwild2 napisał(a): Podatnicy i tak placa tyle samo czy sluzby maja co robic ,czy nie to poco te durne teksty (...)?? Słuzby przynajmniej sie nie nudza,a Bolesławianie zawsze lubili sensacje zebrali sie jak na Mszy pod krzyżem ,żeby(...), jak jest jakiś wypadek to czekaja ile trupów zeby sie pojarac ,w wiekszych miastach tego nie ma. (...)...Zmoderowano 03.08.2014 godz.10:15 - powód: złośliwości (moderator)


Niby tak ,bo dyżur/służba i tak leci ,ale wiedz ,że np.karetek nie mamy za wiele i w razie potrzeby wysłania karetek do zdarzeń było jedną mniej ,bo stali i zabezpieczali faceta ,który lubi se tam włazić...
Inna kwestia,ze może "właściciel" krzyża by jakos obiekt zabezpieczył ?
Koszty akcji powinien tez ponosic właściciel obiektu ,a nie podatnicy.

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza