Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Duże zainteresowanie mieszkaniami w Szczytnicy.

~OSA niezalogowany
11 sierpnia 2014r. o 0:17
No właśnie też zastanawiam się dlaczego tam przy blokach nie ma ekranów wyciszających, bo autostrada jest praktycznie za miedzą.
Stawiają w różnych dziwnych miejscach w szczerym polu, a tam tyle domów i nie ma...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~OSA niezalogowany
11 sierpnia 2014r. o 0:17
No właśnie też zastanawiam się dlaczego tam przy blokach nie ma ekranów wyciszających, bo autostrada jest praktycznie za miedzą.
Stawiają w różnych dziwnych miejscach w szczerym polu, a tam tyle domów i nie ma...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 sierpnia 2014r. o 9:31
Przepraszam bardzo, ja mieszkam w Szczytnicy już 7 lat i nie zauważyłam dzieci bawiących sie do białego rana i awantur sąsiedzkich. Mieszka się tu bardzo fajnie i do autostrady można się przyzwyczaić. Jak komuś podoba się mieszkanie w mieście w tłoku i huku to niech mieszka i nie krytykuje tych którzy cenią sobie las, cisze, spokój i miłych sąsiadów. Niektórzy próbują coś zmienić - organizują różne imprezy, ale cóż są luzie którzy nie doceniają starań innych. Zapraszamy do Szczytnicy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 sierpnia 2014r. o 22:11
~ja napisał(a): Bo fajnie sie tu mieszka i jest tanio. Czynsze o ponad polowe mniejsze niz w bolcu. Dojazd w 20 minut do bolca.


tiiiaaaa....a auto to na wodę jeździ w te 20 minut....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 sierpnia 2014r. o 22:51
Cisza spokój, bo padnę..... 10 metrów od autostrady to ma być cisza?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~inny ja niezalogowany
11 sierpnia 2014r. o 22:52
~ja napisał(a): Bo fajnie sie tu mieszka i jest tanio. Czynsze o ponad polowe mniejsze niz w bolcu. Dojazd w 20 minut do bolca. O prace na miejscu tez latwo. Szczytnica to tak jakby male miasteczko jedyne czego brakuje to dyskoteka albo jakis pub z wystepami na zywo

Bolesławiec to też takie jakby małe miasteczko, disco i pub jest, jedyne czego brakuje... KFC i McDonalds buhahahaha
D4A9D
ups gdzie to wpisać ? A już wiem, we w okienko bo ja ze z innego miasteczka jestem, też bez KFC :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 sierpnia 2014r. o 22:54
Dalej chowacie prowizoryczne kominy jak idzie kontrola? Zabawnie to wyglądało, piec rozgrzany do czerwoności a tu trzeba komin szybko chować do domu:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 sierpnia 2014r. o 8:41
Tam dziadostwo jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza