Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Duże zainteresowanie mieszkaniami w Szczytnicy.

~blok 146 niezalogowany
12 sierpnia 2014r. o 14:44
Hmmm zalezy gdzie znajduje się blok. Są bloki przy samej autostradzie a są dalej usytuowane. Ja mieszkam w pewnej odległości od autostrady i nie ma zadnego hałasu . Potwierdzają to osoby które u mnie przebywały / nocowały. Wszyscy zazwyczaj są zdziwieni. W Bolcu bywało głośniej np na Żwirki i Wigury częste darcie młodzieży pod blokiem czy wracających z imprez ...;/ . Tu też ludzie grillują imprezują ale nie ma tragedii . Zdarzyly sie tylko 2 sytuacje gdzie mnie to denerwowalo przecież wszędzie to jest. A co z osiedlem na Jana Pawła?:D hahahah imprezy co tydzien i wrzaski... pogotowie i policja. A mieszkania po 130 tys. Żałosne:) Mi się tu ok mieszka. Bilet miesięczny tani . Do bolca 15 km-18 km w zależności na jaką ulice jedziemy. Ja jestem przyzwyczajona do takich odległości. Jasne, fajnie jest mieć wszędzie do 5 km. Ale gdy można kupić mieszkanie za 60 tys a 130 tys w takim samym standardzie to nic więcej nie trzeba mówic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~DM niezalogowany
12 sierpnia 2014r. o 20:45
Nie rozumiem jak może się komuś podobać odrapane budynki (nie wszystkie kilka już odremontowano) a przede wszystkim Szczytnica to jedno wielkie wysypisko śmieci! Ci którzy zachwalają Szczytnicę są ślepi !! Wszędzie walające się śmieci ! to jest ohydne . Teraz trochę trawa przykryła ale na wiosnę i zimą gdy nie ma śniegu to jest tragedia. Śmieciarze jak zabierają śmieci nie sprzątają tego co jest koło kontenerów , wiatr to rozciąga . Cała droga od przystanku do osiedla to śmieć na śmieciu bo ludzie tu mieszkający nie dbają o czystość . Ba powiem więcej gdy chciałam utrzymać czystość w budynku w którym mieszkam trafiła się walnięta osoba i jej rodzina którzy celowo śmiecili ! Szkoda, że tylko niewielka grupa osób przywiązuje wagę do czystości na osiedlu. Może tu w tym rejonie kraju taka moda na śmiecenie i trzaskanie drzwiami. Może muszę się dostosować do ludzi tu mieszkających bo w innym rejonie Polski gdzie do niedawna mieszkałam panowały inne zwyczaje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 sierpnia 2014r. o 21:52
DO DM- ,,ŚMIECIARZE" nie są od sprzątania wokół śmietników, a od zabierania tego co jest w śmietnikach. Taka mała różnica.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Osła górą niezalogowany
12 sierpnia 2014r. o 23:57
Dlaczego nikt nie mówi że nie ma tam ogrzewania tylko na własną rękę?
Dlaczego nikt nie mówi o tym że mieszkania stały nie ogrzewanie kilka lat cwaniaki kupili po 10000 zł odremontowali i sprzedają za wyższą cenę, a mieszkanie po pewnym czasie zaczyna grzyba dostawać.
O hałasie , awanturach już nie wspomnę.
Gdyby tam był raj jak piszecie nie było by tyle ogłoszeń sprzedaży. Podobnie jest w Świętoszowie podobna sytuacja.
Gdy tam jestem to brakuje tylko żeby tam nakupczyć, ups to już było.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 sierpnia 2014r. o 8:26
ooo osła to dopiero zadupie drogi polne w centrum wsi dziury takie że kaczki mogą popływać szamba przy domu bo kanalizacji nie ma a już o wodociągu nie wspomnę.....
każdy mieszka tam gdzie chce :) albo tam gdzie musi :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 sierpnia 2014r. o 13:02
~ napisał(a): DO DM- ,,ŚMIECIARZE" nie są od sprzątania wokół śmietników, a od zabierania tego co jest w śmietnikach. Taka mała różnica.
~~~Widzisz stamtąd skąd pochodzę było tak że jak przyjeżdżali zabrać śmieci z kontenerów to sprzątali także przy kontenerach bo np. były przeładowane i śmieci leżały przy kontenerach . Ale to był drugi koniec Polski widocznie tu to jeszcze nie dotarło . I nie rozumiem dlaczego wyraz śmieciarze bierzesz w cudzysłów , żadna praca nie hańbi i nie widzę w tym nic niewłaściwego że użyłam takiego słowa. Następnym razem napiszę serwis sprzątający może cię to zadowoli. A przy tylu walających się śmieciach tylko patrzeć jak zaczną pojawiać się szczury. TU SĄ MAŁE DZIECI !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Felix niezalogowany
13 sierpnia 2014r. o 14:47
~majętny Stef napisał(a):
~ADAM napisał(a): A to dziwne, bo niedawno kupił mieszkanie facet powracający z USA (i bardzo mu się podoba Szczytnica)


to on chyba z Compton wrócił jak mu się Szczytnica podoba


oglądałem program o polakach w USA proponuje obejrzeć to się dowiecie dlaczego wracają do Szczytnicy haha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 sierpnia 2014r. o 14:50
~Osła górą napisał(a): Dlaczego nikt nie mówi że nie ma tam ogrzewania tylko na własną rękę?
Dlaczego nikt nie mówi o tym że mieszkania stały nie ogrzewanie kilka lat cwaniaki kupili po 10000 zł odremontowali i sprzedają za wyższą cenę, a mieszkanie po pewnym czasie zaczyna grzyba dostawać.
O hałasie , awanturach już nie wspomnę.
Gdyby tam był raj jak piszecie nie było by tyle ogłoszeń sprzedaży. Podobnie jest w Świętoszowie podobna sytuacja.
Gdy tam jestem to brakuje tylko żeby tam nakupczyć, ups to już było.


grzyba w domu dostaniesz jesli nie masz sprawnej wetylacji albo oszczedzasz na ogrzewaniu i siedzisz w zawilgoconym mieszkaniu. Istnieja taryfy nocne na ogrzewanie albo robisz poprostu C.O. W bolesławieckich spoldzelniach przez caly rok placisz za ogrzewanie a grzeja tylko 4m-ce..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza