Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Duże zainteresowanie mieszkaniami w Szczytnicy.

~Mirmił niezalogowany
18 sierpnia 2014r. o 7:57
Spear,Dino w gromadce i do tego sklepy wiejskie całkiem dobrze zaopatrzone , co do grillowania to fakt , hałas z autostrady to chyba tylko dwa bloki które są bezpośrednio przy autostradzie w dalszych tego problemu nie ma . Nie narzekam na mieszkanie w Szczytnicy ,nie przeszkadza mi grillowanie sąsiadów ani dzwięki zabaw dzieci .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 sierpnia 2014r. o 17:03
Spar tuż za rogiem ;) czynny calą dobę ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BOLO niezalogowany
18 sierpnia 2014r. o 19:17
~ napisał(a): Spar tuż za rogiem ;) czynny calą dobę ;)


no całkiem za rogiem ponad kilometr i ceny z kosmosu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mirmił niezalogowany
19 sierpnia 2014r. o 2:58
Ponad kilometr ? Ceny z kosmosu ? A to że czynny przez calą dobe , wszystkie święta to już się nie liczy ? Faktycznie Polak zadowolony to rzadkość . Ciekawe ile wiosek ma tyle sklepów i punktów gastronomicznych ? Faktem jest że to dzięki zjazdowi na autostrade ,cepeeny,bankomat itd.

Zmoderowano 26.08.2014 godz.21:51 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 sierpnia 2014r. o 19:06
Ja mieszkam w Szczytnicy już 6 lat i w życiu nie poszła bym do miasta :) Każdy ma do wyboru nikt nikogo nie zmusza do zamieszkania w Szczytnicy po co pisać takie negatywne komentarze tym bardziej że piszą to osoby które nie mieszkały tu nigdy tylko słyszały co tu się dzieje !! !! A dodam że naprawdę jest tu fajnie :) :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pan man niezalogowany
27 sierpnia 2014r. o 10:56
~ napisał(a): Ja mieszkam w Szczytnicy już 6 lat i w życiu nie poszła bym do miasta :) Każdy ma do wyboru nikt nikogo nie zmusza do zamieszkania w Szczytnicy po co pisać takie negatywne komentarze tym bardziej że piszą to osoby które nie mieszkały tu nigdy tylko słyszały co tu się dzieje !! !! A dodam że naprawdę jest tu fajnie :) :) :)


Mieszkałem tam 6 miesięcy nie polecam nikomu pełno typów się kręci imprezy itp.autostrada hałasuje w nocy,wszędzie dojechać trzeba,w sklepach bardzo drogo żadnych pozytywów tam nie zauważyłem takie jest moje zdanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3894
#renegat nieaktywny
27 sierpnia 2014r. o 13:30
~pan man napisał(a):

Mieszkałem tam 6 miesięcy nie polecam nikomu pełno typów się kręci imprezy itp.autostrada hałasuje w nocy,wszędzie dojechać trzeba,w sklepach bardzo drogo żadnych pozytywów tam nie zauważyłem takie jest moje zdanie.

mieszkam tu 7 lat i nie zauważyłem żeby mi się tu jakieś podejrzane typy kręciły !! i jakie imprezy to co człowiekowi już nie wolno grila rozpalić bo dla Ciebie to już impreza a może patologiczna impreza alkoholowa !! owszem jest tu może trochę mniej zamożnych rodzin ale każdy ma swój nos i niech go pilnuje, a hałas jest tylko przy bloku najbliżej autostrady, ogólnie polecam .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza