Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

mieszkanie od mzgk

4570
#rafix0016 nieaktywny
13 sierpnia 2014r. o 8:11
~kajtek napisał(a):
alabaster72 napisał(a): ... wynagrodzenie jak w Abchazji(to takie państwo)...


Aleś mnie zaskoczył Ala.
Muszę sobie nowy globus kupić ;)


globus Wrocławia sobie kup -fajne widzialem na Manhatanie :D

Na dwie rzeczy nie ma lekarstwa: na śmierć i na bezczelność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
13 sierpnia 2014r. o 8:25
Nie po drodze mi na Manhattan.
Domniemuję jednak, że interesująco wygląda :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mimi niezalogowany
13 sierpnia 2014r. o 9:41
Na ulicy K.Miarki w kaltce 21B od 20 lat stoi puste mieszkanie lokatorskie - pewnie opłacane ale czy naprawdę nie można tego dobra lepiej spożytkować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 sierpnia 2014r. o 20:07
alabaster72 napisał(a):
~ryjeks napisał(a): Niestety mamy ustrój taki a nie inny, za darmo nic nie ma , zeby cokolwiek miec trzeba dac z siebie tez odrobine. Nierobom mówie nie... Pozdro.

Ok, a jeśli Ci ludzie nie mają rodziny, maja tylko siebie i dzieci i starają się żyć w tym ustroju godnie, zarabiając we dwoje 2400 na umowę zlecenie? Znasz jakiś bank który im udzieli kredytu? A może mają odkładać na mieszkanie płacąc 900 zł za wynajem plus media i życie, ile im zostanie?
Jasne, powiesz że facet powinien zostawić rodzinę i wyjechać za granicę zarabiać kasę, qrwa, chłopie myślisz że dla każdego to jest takie łatwe?
Robiłem za granicą 15 lat, wiesz co straciłem, zbyt wiele, ale Ty tego nie zrozumiesz bo jadem jesteś przesiąknięty tak głęboko że już straciłeś poczucie żeczywistości, a walka o kasę doprowadziła do tego że Twój kręgosłup moralny całkiem zanikł, żal mi Ciebie.
Jeśli masz dzieci to powiedz mi, jaki masz z nimi kontakt przyjeżdżając do domu raz na jakiś czas?
Uwierz mi, strata zbyt wielka.
Nie stawiaj pod murem kogoś bo sam kiedyś staniesz.
Nie wszyscy piją i biegają do opieki.

w dupie mam twoje zdanuie , ja wyjechalem do anglii , bo tu bylo mi ciezko , rodzine (zone i dziecko) sciagnąlem do siebie po kilku miesiacach, ja pracowalem , a zona wychowywala dziecko, wynajmowalismy kawalerke z poczatku, pozniej wieksze mieszkanko, jedno jest pewne , nic nie stracilem, rodzine milem na codzien ale po jalmuzne nie chodzilem , bo dla mnie to wstyd, szczerze to chyba bym sie ze wstydu spalil gdybym mial isc do mzgm i sie żalic jak mi zle i żebrać o cokolwiek. I zeby nie bylo watpliwosci, pracowalem i dorabialem sie na zmywaku, gdy wracalem do domu to śmierdzialem zlewkami i ze zmeczenia wchodzilem w ubraniach pod prysznic bo ledwo na oczy patrzylem, ale oplacalo sie bo teraz mam lekko ponad 30 lat, odchowane dziecko, kupilem mieszkanie i jestem szczesliwy. Nikt mi nie powie ze trzeba byc zyciową sierotą, ja nie mialem zadnych znajomosci , zadnych pleców i nie pisalem do MOPSu listów, nie żebralem o mieszkanie. No ale pare lat sie narobiłem, sory , dla wielu to jest rzecz nie do pomyslenia zeby uczciwie pracowac, nie kombinowac, nie chlać , nie ćpać i nie kraść. Sory , takie mamy klimaty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 sierpnia 2014r. o 8:54
a czy w ogóle ci młodzi ludzie byli w banku?jeśli oboje pracują, to nie sądzę żeby nie mieli żadnej zdolności kredytowej, no chyba że chcą od razu zakupić willę z ogrodem... ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 sierpnia 2014r. o 16:31
A Ty byłeś.?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Beata niezalogowany
14 sierpnia 2014r. o 18:10
~ napisał(a): a czy w ogóle ci młodzi ludzie byli w banku?jeśli oboje pracują, to nie sądzę żeby nie mieli żadnej zdolności kredytowej, no chyba że chcą od razu zakupić willę z ogrodem... ;)


Niestety kredyt hipoteczny w odróżnieniu od zwykłego nie jest łatwo dostać-coś wiem na ten temat, starałam się przez dwa lata i nie miałam najniższej pensji a nie dostałam. Na pewno najniższa krajowa to za mało, umowa też nie zlecenie, chętnie dają tylko budżetówce bo oni mają najpewniejszą pracę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 sierpnia 2014r. o 20:37
~ napisał(a): A Ty byłeś.?


no właśnie byłem, i mam zdolność, choć jestem singlem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.