Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wyczyny użytkowników dróg nie mających wyobraźni

~ niezalogowany
12 sierpnia 2014r. o 22:06
Bandyta ,przestępca i zwierze ma większe prawa jak obywatel,Sorry takie mamy prawo i klimat jak już stwierdziła ppani minister. ;) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MrWhite niezalogowany
13 sierpnia 2014r. o 12:14
Przesadzacie :) dla mnie najgroźniejsi są niedzielni kierowcy maleńkich pojazdów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 sierpnia 2014r. o 11:25
i mający za nic przepisy, choćby tu , na fotce...parkowanie na zakazie...ale co tam -muszę być jak najbliżej sklepu.(...)

Zmoderowano 15.08.2014 godz.16:42 - powód: błąd dodawania fotek. Muszą być w formacie JPG , a nie GIF (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 sierpnia 2014r. o 18:36
~ napisał(a): [img=1408102080_kns06sj.jpg]


Ale tu już dodałem dobrze...to o to autko w lewym dolnym rogu chodziło...Na żywca złamał przepisy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~SD niezalogowany
16 sierpnia 2014r. o 9:16
Bo ten parking to szczyt chamstwa i głupoty. 1/3 zakreskowana bez sensu aby straż miejska miała utrzymanie. 1/3 zakopertowana aby szlachta miała gdzie parkować i 1/3 dla plebsu. I nie wyskakujcie mi tu z inwalidami bo chyba tylko raz widziałem aby osoba parkująca na kopercie miała problemy z chodzeniem.

Zmoderowano 16.08.2014 godz.14:58 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
16 sierpnia 2014r. o 9:51
Patrząc na Twoje wyliczenia to tam prawie nie ma miejsc parkingowych dla zwykłych użytkowników dróg.
Zamalowane białymi pasami odcinki, to strefa gdzie nie wolno parkować, kodeks drogowy jasno mówi
Art.49. Zabrania się zatrzymywania i postoju pojazdów-
2.na przejściu dla pieszych, na przejeździe dla rowerzystów oraz w odległości mniejszej niż 10 m przed tym przejściem lub przejazdem; na drodze dwukierunkowej o dwóch pasach ruchu zakaz ten obowiązuje także za tym przejściem lub przejazdem;

Dziękuję i gratuluję wyobraźni kierowcy autobusu MZK, który wymusił pierwszeństwo na skrzyżowaniu równorzędnym u zbiegu ul. Gdańskiej i Śluzowej.

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 sierpnia 2014r. o 10:12
Chyba logicznym jest, że tam jest zakaz parkowania przed skrzyżowaniem... przecież tam są pasy przed światłami i nie ma możliwości bezpiecznego włączenia się do ruchu z takiego parkingu po prawej stronie pasu do skrętu w prawo. Alabaster...pamiętaj: zasada ograniczonego zaufania obowiązuje zawsze kierowcę. Nigdy nie wiesz co uczyni inny kierowca. Może facet miał gorszy dzień i coś mu nie wyszło...nikt nie jest bezbłędny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 sierpnia 2014r. o 11:08
~SD napisał(a): Bo ten parking to szczyt chamstwa i głupoty. 1/3 zakreskowana bez sensu aby straż miejska miała utrzymanie. 1/3 zakopertowana aby szlachta miała gdzie parkować i 1/3 dla plebsu. I nie wyskakujcie mi tu z inwalidami bo chyba tylko raz widziałem aby osoba parkująca na kopercie miała problemy z chodzeniem.


I właśnie dla takich osób powstał ten temat... może się czegoś nowego nauczą i będzie bezpieczniej...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza