Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Apteka- najlepsze ceny- co radzicie?

~baśka niezalogowany
4 listopada 2015r. o 0:42
~temat na czasie napisał(a):
~Justyna napisał(a): Polecam internetową aptekę www.doz.pl leki po zamówieniu można bezpłatnie odebrać w aptece Pod Eskulapem na ul Jana Pawła II :) ja zamawiam i jestem zadowolona :)


nie wiem z czego jesteś zadowolona , sprawdzałem ceny , w aptece 29 zł , u nich 38 zł i to jest ta dobra apteka ???


A wiesz, że w naszym mieście jest o niebo lepszy od wszystkich razem wziętych do kupy aptek, sklep z ekologicznymi produktami (kosmetyki, srodki czystości ekologiczne..., tam są też roślinne suplementy diety, zdrowsze i lepiej przyswajalne niż te, co trują organizm. A sklep jest i internetowy i stacjonarny, jednocześnie :) nie piszę jego nazwy bo zostanę posądzona o reklamę, choć ze sklepem tym nie mam nic wspólnego, procz bycia jego klientką od pewnego czasu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~chmielik83 niezalogowany
4 listopada 2015r. o 14:49
Rówież polecam internetową aptekę "doz.pl". Generalnie same plusy: ceny oczywiście niższe niż w aptekach stacjonarnych, nie trzeba stac w kolejkach po leki, odbiór nawet na drugi dzień. Korzystam z tej formy kupowania lekarstw już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13707
#maron nieaktywny
2 marca 2016r. o 7:22
A zamawiał ktos przez internet?


Dopisane 02.03.2016r. o godz. 07:22:

A zamawiał ktos przez internet?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~alenka niezalogowany
17 sierpnia 2016r. o 13:47
podbijam temat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolesławianin niezalogowany
17 sierpnia 2016r. o 20:16
Jak kogoś nie stać na płatna reklamę to uprawia takie bełotliwe zadawanie pytań. Ibecylizm i tupet w jednym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 sierpnia 2016r. o 21:35
niektórzy to niech zaczną sie modlić ,zamiast taniej jatki szukać ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
26 września 2017r. o 21:45
~ napisał(a): niektórzy to niech zaczną sie modlić ,zamiast taniej jatki szukać ;)



modlitwa ich wyleczy i wyzwoli (zakopane)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Celestynowy Grujecznik niezalogowany
7 czerwca 2020r. o 13:46


Zmoderowano 08.06.2020 godz.12:17 - powód: (kazimierz)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.