Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Apteka- najlepsze ceny- co radzicie?

~ niezalogowany
27 października 2015r. o 8:24
Ludzie unikajcie suplementów i innego dziadostwa , wiadomo że czasem trzeba coś przeciwbólowego ,
a reszta to nabijanie ludzi w banię!!!! Ludziska się faszeruja tymi lekami zatruwają organizmy a potem cierpia jeszcze bardziej. To samo z dziećmi , nie faszerujcie dzieciaków tymi pieprzonymi syropkami i innymi pseudo witaminami w których jest sacharyna, syrop glukozowy i inne dziadostwa łącznie z benzoensanem sodu. :|

Często rozmawiam z kimś kto jest przewlekle chory na coś i bierze na stałe leki. Pytam się ale co lepiej ci jak bierzesz te leki? Niee praktycznie nie czuję różnicy!!! Ale lekarz każe!!!!! Masakra
Zapominamy o tym że codziennie i mozolnie powinnismy dbac o siebie i zważać na to co jemy jak żyjemy czy mamy odpowiedni ruch dla organizmu. Ludzie zabierają się za siebie jak zaczynają chorować . Owszem lepiej późno niż wcale ale wielu chorób można uniknąć choć by cukrzycy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
27 października 2015r. o 9:27
~ napisał(a): Ludzie unikajcie suplementów i innego dziadostwa , wiadomo że czasem trzeba coś przeciwbólowego ,
a reszta to nabijanie ludzi w banię!!!! Ludziska się faszeruja tymi lekami zatruwają organizmy a potem cierpia jeszcze bardziej. To samo z dziećmi , nie faszerujcie dzieciaków tymi pieprzonymi syropkami i innymi pseudo witaminami w których jest sacharyna, syrop glukozowy i inne dziadostwa łącznie z benzoensanem sodu. :|

Często rozmawiam z kimś kto jest przewlekle chory na coś i bierze na stałe leki. Pytam się ale co lepiej ci jak bierzesz te leki? Niee praktycznie nie czuję różnicy!!! Ale lekarz każe!!!!! Masakra
Zapominamy o tym że codziennie i mozolnie powinnismy dbac o siebie i zważać na to co jemy jak żyjemy czy mamy odpowiedni ruch dla organizmu. Ludzie zabierają się za siebie jak zaczynają chorować . Owszem lepiej późno niż wcale ale wielu chorób można uniknąć choć by cukrzycy.


A jak z tranem? Brać czy też nie brać ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Justyna niezalogowany
2 listopada 2015r. o 16:49
Polecam internetową aptekę www.doz.pl leki po zamówieniu można bezpłatnie odebrać w aptece Pod Eskulapem na ul Jana Pawła II :) ja zamawiam i jestem zadowolona :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~temat na czasie niezalogowany
3 listopada 2015r. o 9:45
~Justyna napisał(a): Polecam internetową aptekę www.doz.pl leki po zamówieniu można bezpłatnie odebrać w aptece Pod Eskulapem na ul Jana Pawła II :) ja zamawiam i jestem zadowolona :)


nie wiem z czego jesteś zadowolona , sprawdzałem ceny , w aptece 29 zł , u nich 38 zł i to jest ta dobra apteka ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Justyna niezalogowany
3 listopada 2015r. o 18:48
Jakich leków tam nie zamawiam to zawsze są tańsze.. więc ja jestem w 100% zadowolona :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ona niezalogowany
3 listopada 2015r. o 19:54
Polecam apteke " z Plusem" najtansza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
3 listopada 2015r. o 20:35
potwierdzam apteka Z PLUSEM na zgorzeleckiej wszystko jest o wiele wiele tańsze np syrop kupiłam u neli za 35 zł a apteka z plusem 18 zła i jeszcze taki sam w cerfurze 28 zł różnica jest bardzo POLECAM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 listopada 2015r. o 22:05
tak wygląda wolny rynek i 25lat wolnosci i demokracji byłego prezydenta bula komorowskiego dzięki solidurniom ;( ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.