Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Brak higieny

~ niezalogowany
23 sierpnia 2014r. o 22:24
Możesz je przytoczyć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2014r. o 22:39
Chciał bym od siebie coś dodać, fakt że brak kąpieli i spocona odzież jest powodem odczuwania przez innych przykrego zapachu to nakładanie na siebie wielu różnych substancji pachnących jest również przykre dla innych osób. Jeśli wykąpiesz się w mocno pachnącym środku do kąpieli, nałożysz później antyperspirant o innym również mocnym zapachu , do tego wylejesz na siebie pół butelki mocnego perfumu, to wybaczcie ale taki zestaw zapachów jest również przykry jak i brak higieny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2014r. o 22:42
nieraz w markecie stoje za panienką co wylała na siebie 100mll perfumy to aż na wymioty zbiera,Tak więc paniusie że dużo się wyperfumujecie to nie znaczy że ładnie pachniecie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iluminati niezalogowany
24 sierpnia 2014r. o 13:00
bardzo ciekawy temat,nie znoszę zapachu potu(odruchy wymiotne i agresja mówię prosto z mostu że śmierdzi potem do osoby od której śmierdzi)wydepiluj pachy faceci i kobiety(ja depiluje) i kto jak lubi w okolicach krocza(wagina,penis jądra)ja tam depiluje(nie polecam kremów i pianek w tych miejscach),to pierwszy stopień do zadbania o higienę trzeba się myć i używać dezodorantu lub antyperspirantów nie tych najtańszych wystarczy średniej klasy np deo 12-15 zł 24h i jest super ,a jak się nadmiernie pocisz to do apteki po maść lub drugi raz się pryśnij.ludzie dbajcie o siebie tylko mi nie mów że się nie będziesz myć bo się z gównem nie biłeś,ale możesz na drugi dzień śmierdzieć jak gówno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 sierpnia 2014r. o 13:49
~iluminati napisał(a): bardzo ciekawy temat,nie znoszę zapachu potu(odruchy wymiotne i agresja mówię prosto z mostu że śmierdzi potem do osoby od której śmierdzi)wydepiluj pachy faceci i kobiety(ja depiluje) i kto jak lubi w okolicach krocza(wagina,penis jądra)ja tam depiluje(nie polecam kremów i pianek w tych miejscach),to pierwszy stopień do zadbania o higienę trzeba się myć i używać dezodorantu lub antyperspirantów nie tych najtańszych wystarczy średniej klasy np deo 12-15 zł 24h i jest super ,a jak się nadmiernie pocisz to do apteki po maść lub drugi raz się pryśnij.ludzie dbajcie o siebie tylko mi nie mów że się nie będziesz myć bo się z gównem nie biłeś,ale możesz na drugi dzień śmierdzieć jak gówno.




Masz świętą rację,ale "co pan zrobisz jak pan nic nie zrobisz' "jeszcze wielu chodzi po tym globie co się kapią tylko w sobotę i umyja tylko wtedy kiedy musza wyjść z domu [do lekarza np],a w domu sie nie myja bo i po co ,przecież nigdzie się nie idzie,tacy sa najgorsi,klada sie do łóżka z brudnymi girami,nie podmywają,nie uzywają dezodorantów,nie przebieraja i nie myją przed spaniem,rano też nie,bo "z gównem nie spali",tacy powinni wymrzeć bo tylko domownikom zatruwają życie.Co byś zrobił jak byś takie coś miał w domu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 sierpnia 2014r. o 13:50
włosy w okolicach krocza nie powinne byc od niego dluzsze ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6964
#roky nieaktywny
24 sierpnia 2014r. o 14:17
Od to jest rada :/ ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iluminati niezalogowany
24 sierpnia 2014r. o 14:31
~ napisał(a): włosy w okolicach krocza nie powinne byc od niego dluzsze ;)
depilując można zaimponować kobiecie bo penis optycznie będzie się wydawał większy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza