Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Brak higieny

~iluminati niezalogowany
24 sierpnia 2014r. o 15:57
~majętny Stef napisał(a):
~iluminati napisał(a): depiluje się od niespełna 20 lat w tych miejscach i nigdy przenigdy zadnego chorubska nie miałem grzybice to ty masz ale mózgu,od nie pojmowania normalnych rzeczy.


To nie ja tak mówię, to mówią dermatolodzy no i natura, która stworzyła włosy w miejscach mocno pocących się.

Na przykład niektórzy indianie nie mają zarostu i włosów w pewnych miejscach bo się bardzo mało pocą.
nie powtarzaj głupot po nieukach.lekarze są od wypisywania recept widziałeś kiedyś lekarza co kogoś wyleczył bo ja nie,ale nie zmieniając tematu,wydepiluj się,i się przekonaj jakie to wygodne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
24 sierpnia 2014r. o 16:30
Nie jest to wygodne. Włosy odrastają i trzeba powtarzać tą czynność, a im więcej golisz tym więcej ci rośnie.
Mimo to ,bardziej wierzę dermatologom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~basta niezalogowany
24 sierpnia 2014r. o 17:02
~majętny Stef napisał(a): Nie jest to wygodne. Włosy odrastają i trzeba powtarzać tą czynność, a im więcej golisz tym więcej ci rośnie.
Mimo to ,bardziej wierzę dermatologom.


Dokładnie, odrasta i kłuje .Nie mówię można trochę podgolić ,ale tak całkiem na zero nie polecam .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iluminati niezalogowany
24 sierpnia 2014r. o 17:09
~basta napisał(a):
~majętny Stef napisał(a): Nie jest to wygodne. Włosy odrastają i trzeba powtarzać tą czynność, a im więcej golisz tym więcej ci rośnie.
Mimo to ,bardziej wierzę dermatologom.


Dokładnie, odrasta i kłuje .Nie mówię można trochę podgolić ,ale tak całkiem na zero nie polecam .
no jak twoja żona i twoja i twoja ma włochy pod pachami to ci współczuje,a jak ty wierzysz dermatologom to pewnie chodzisz do kościoła powodzenia koniec ten rozmowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Piotr niezalogowany
24 sierpnia 2014r. o 18:48
~iluminati napisał(a):
~basta napisał(a):
~majętny Stef napisał(a): Nie jest to wygodne. Włosy odrastają i trzeba powtarzać tą czynność, a im więcej golisz tym więcej ci rośnie.
Mimo to ,bardziej wierzę dermatologom.


Dokładnie, odrasta i kłuje .Nie mówię można trochę podgolić ,ale tak całkiem na zero nie polecam .
no jak twoja żona i twoja i twoja ma włochy pod pachami to ci współczuje,a jak ty wierzysz dermatologom to pewnie chodzisz do kościoła powodzenia koniec ten rozmowy.


tak interesujaco zaczałes a tak głupio kończysz :( I znów słoma....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 sierpnia 2014r. o 19:00
a ja gole sie w okresie letnim jest to niesamowicie praktyczne i bardzo przyjemne w upał gdy zawieje wietrzyk po ogolona paszke

:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~basta niezalogowany
24 sierpnia 2014r. o 20:32
~iluminati napisał(a):
~basta napisał(a):
~majętny Stef napisał(a): Nie jest to wygodne. Włosy odrastają i trzeba powtarzać tą czynność, a im więcej golisz tym więcej ci rośnie.
Mimo to ,bardziej wierzę dermatologom.


Dokładnie, odrasta i kłuje .Nie mówię można trochę podgolić ,ale tak całkiem na zero nie polecam .
no jak twoja żona i twoja i twoja ma włochy pod pachami to ci współczuje,a jak ty wierzysz dermatologom to pewnie chodzisz do kościoła powodzenia koniec ten rozmowy.


Pachy oczywiście ,że golimy obowiązkowo na zero .Tu o co innego mi chodziło :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 sierpnia 2014r. o 21:28
~majętny Stef napisał(a): Nie jest to wygodne. Włosy odrastają i trzeba powtarzać tą czynność, a im więcej golisz tym więcej ci rośnie.
Mimo to ,bardziej wierzę dermatologom.


Skoro tak to dlaczego łysieję, choć od lat goliłem głowę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.