Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ceramiczna Parada otworzyła Święto Ceramiki
~Mirek Banan niezalogowany
22 sierpnia 2014r. o 23:14
Słabiutki oj bardzo słabiutki ten korowód w tym roku :( Co się stało się?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
22 sierpnia 2014r. o 23:38
Lepiej niż w ubiegłym roku, a Ceramika Artystyczna nawet "pawie puściła" ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2014r. o 23:40
Jaki słabiutki? Korowód był fantastyczny! Aż miło popatrzeć, Kolory, formy, radość i świetne pomysły. Dla mnie bomba! O niebo lepsze to niż ta nudna, zabłocona, popękana i łuszcząca się chałowata gliniada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
22 sierpnia 2014r. o 23:56
~ napisał(a): O niebo lepsze to niż ta nudna, zabłocona, popękana i łuszcząca się chałowata gliniada.

Nie było jeszcze Gliniady ani parady glinoludów, to skąd wiesz czy lepsze. Jak porównałeś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2014r. o 0:01
No tak świetnie im wyszło Zwłaszcza że po prezydencie, radzie miasta i kilku dziewczynkom zrobiła się tak duża przerwa że ludzie uznali że to koniec i zaczęli się rozchodzić :D super :D Jedni byli już na scenie a reszta na wysokości galerii :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~g niezalogowany
23 sierpnia 2014r. o 7:02
Gliniada jest autentyczna,to "coś",to podróba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obywatel bc niezalogowany
23 sierpnia 2014r. o 7:17
Stałem niedaleko głównej sceny i czekałem żeby zobaczyć parade. Niestety pod scenę doszło chyba tylko 5 grup. Między grupami odstępy. No ale najważniejsze że prezydent gadał o niczym przez pół godziny. Chyba najważniejszy był lansik przed wyborami. Porażka organizacyjna. Jak oficjalnie otwierali święto ceramiki to większość parady i ludzi rozchodzila się. No i ten piękny wielki ekran na środku ulicy zaslaniajacy całą scenę. Chyba ktoś bez rozumu to wszystko zaplanował. Wybory tuż tuż. Czas na zmiany tej bandy. Najlepiej 100% WYMIANA!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~uczestnik niezalogowany
23 sierpnia 2014r. o 10:05
Bardzo dziękuję organizatorom,było super i kolorowo.dzieciaki moje zachwycone paradą . Art
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza