Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ceramiczna Parada otworzyła Święto Ceramiki
~ niezalogowany
23 sierpnia 2014r. o 10:33
Dla mnie kiepsko - wyciągnęłam znajomą z donu z nadzieją że będą zdobinki - a tu 0 (słownie zero) zdobinek. Poprzebierane osoby zamiast pomalowane. Szkoda bo w zeszłym roku były fajniejsze. Na plus ceramika artystyczna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2014r. o 11:06
~ napisał(a): Jaki słabiutki? Korowód był fantastyczny! Aż miło popatrzeć, Kolory, formy, radość i świetne pomysły. Dla mnie bomba! O niebo lepsze to niż ta nudna, zabłocona, popękana i łuszcząca się chałowata gliniada.
Pierniczysz urzędasie,gliniada jest wspaniała,w tym roku zapewne będzie super,jak zawsze.GLINIADA GÓRĄ!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2014r. o 12:45
~uczestnik napisał(a): Bardzo dziękuję organizatorom,było super i kolorowo.dzieciaki moje zachwycone paradą . Art




No chyba tylko dzieciaki,ich poziom to i zadowolone :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolesławianka niezalogowany
23 sierpnia 2014r. o 13:53
W tym roku ŚWIETNA PARADA, wszyscy włożyli wiele starań, aby się zaprezentować - WIELI SZACUNEK:)
Jedynie duże odstępy pomiędzy grupami na początku PARADY, ale myślę, że to spowodowane postojem niektórych grup - bo chcieli się dłużej zaprezentować publiczności, ale to nie miało wpływu na całość PARADY I KOROWODU. Trudno zaproszonych Gości PARADY poganiać, dlatego było SUPER, bo można było wszystkich dokładnie zobaczyć i podziwiać.
KORKOWÓD: 5+
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolesławianka niezalogowany
23 sierpnia 2014r. o 13:55
Miało być: KOROWÓD - CAŁA PARADA: 5+
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2014r. o 18:15
ela napisał(a): Lepiej niż w ubiegłym roku, a Ceramika Artystyczna nawet "pawie puściła" ;)


Ale prymitywna jesteś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jurij niezalogowany
23 sierpnia 2014r. o 18:34
Niestety, pochód cuchnął klimatem z lat 70-tych,pierwszomajowych pochodów,kiedy szef miasta,1 Sekretarz PZPR odbierał uwielbienie i chwałę od podległych ludków. Tak było tym razem,no ale czego można wymagać od magistra nauk politycznych AD. 1983? Komuno wróć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2014r. o 18:42
~jurij napisał(a): odbierał uwielbienie i chwałę od podległych ludków.


Mam spore wątpliwości odnośnie sprawności działania Twoich szarych komórek! :)

Pieprzysz jak potłuczony!Czyżby schizofrenia? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.